Study Visit

Міжнародний англомовний проєкт для тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний створити мережу професійних знайомств для обміну досвідом та знаннями.

Контекст

В Україні слабо розвинена соціальна мобільність між спортивними клубами, вчителями/льками фізичного виховання, тренерами/ками та громадськими організаціям. Це створює різницю між спортивним життям у європейських країнах і Україні. Розвиток спорту у воєнний та післявоєнний час є особливо важливим, адже спорт — це один із способів психологічної підтримки дітей та адаптації їх до звичного життя.

Місія проєкту

Познайомити вчителів/льок фізичного виховання, тренерів/ок та представників/ць спортивних організацій з методами викладання спорту в європейських країнах, надати можливості розвивати свої професійні навички та поділитись досвідом з колегами, створити мережу знайомств для поширення ідей та знань.

Програма

Проєкт відбуватиметься в Польщі протягом п’яти днів. Учасники прослухають серію лекцій від європейських експертів у сфері спорту, відвідають польську школу та познайомляться з системою освіти Польщі та методами викладання уроків фізичного виховання.

Партнери

Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. 

Towarzystwo Sportowe Iron Man (Польща) – неприбуткова організація, що працює в галузі підготовки економічних та соціальних досліджень у сферах спорту та молоді. Проєкти організації спрямовані на популяризацію активного способу життя, розвиток спортивної освіти. 

Musketeers Water Skyball Association (Угорщина) – це спортивний клуб, заснований у 2017 році. Місія клубу  — популяризація водних видів спорту, зокрема водного поло. Щороку вони проводять виставку різних видів спорту, де всі бажаючі можуть спробувати себе в нових видах спорту.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти гранту The International Visegrad Fund.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Study Visit

Міжнародний англомовний проєкт для тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний створити мережу професійних знайомств для обміну досвідом та знаннями.

Детальніше про проект