STUDY VISIT FOR GRASSROOTS TRAINERS

Міжнародний проєкт для тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний створити мережу професійних знайомств для обміну досвідом та знаннями

Контекст

В Україні відсутня соціальна мобільність між спортивними клубами, вчителями/льками фізичного виховання, тренерами/ками та громадськими організаціям. Результат цього – істотна різниця між спортивним життям у європейських країнах і Україні. 

Місія проєкту – вмотивувати вчителів/льок фізичного виховання, тренерів/ок та представників/ць спортивних організацій розвивати свої професійні навички, дати можливість поділитись досвідом з колегами, створити мережу знайомств для поширення ідей та знань.

Програма

Проєкт складається з семінарів, зустрічей з національними експертами, професійними тренерами.

Проєкт реалізується у онлайн-форматі через застосунок Zoom. Інформація про терміни реалізації проєкту та умови участі з’явиться згодом.

Організатори

Towarzystwo Sportowe Iron Man (Польща) – неприбуткова організація, що працює в галузі підготовки економічних та соціальних досліджень у сферах спорту та молоді. Проєкти організації спрямовані на популяризацію активного способу життя, розвиток спортивної освіти. 

Європейська комісія – європейська комісія є політично незалежною виконавчою структурою ЄС. Одноосібно відповідає за підготовку пропозицій до нового європейського законодавства та виконує рішення Європейського Парламенту та Ради ЄС.

Партнери

Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. 

UKS Varsovia Warszawa (Варшава, Польща) – провідний молодіжний спортивний клуб у Варшаві, що займається навчанням дітей та підлітків з 1959 року.

Fare Network (Лондон, Великобританія) – мережа, створена для боротьби з дискримінацією в європейському футболі.

Fortuna Hjørring (Хьорінг, Данія) – футбольна жіноча асоціацій Хьоррінга. Кожен рік проводить міжнародний турнір, на який прибуває близько 1000 команд.

The University of Management and Coaching in Wrocław (Вроцлав, Польща) – університет для тренерів та менеджерів, які займаються розвитком різних сфер спорту.

DFB-Stiftung Egidius Braun (Геннеф, Німеччина) – фонд Німецької футбольної асоціації. Окрім постійної підтримки спорту, благодійна організація має й соціальний напрямок роботи. 

ELDERLY (Клуж, Румунія) – організація, яка займається розвитком спорту серед угорських меншин в Румунії.

Hrvatski Nogometni Klub Gorica (Загреб, Хорватія) – футбольний клуб, заснований у містечку Велика Гориця.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти гранту European Commission.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Study Visit for Grassroot Trainers» Василя Теремти за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

STUDY VISIT FOR GRASSROOTS TRAINERS

Міжнародний проєкт для тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний створити мережу професійних знайомств для обміну досвідом та знаннями

Детальніше про проект