СТАРТ ДО УСПІХУ

Програма з реконструкції та підтримки Броварського спортивного фахового коледжу

Контекст

Більшість спортивних шкіл в Україні перебувають у занедбаному стані. Кошти на їхнє оновлення не виділяються, діти інколи займаються в умовах, що загрожують їхньому здоров’ю і навіть життю. Ми вважаємо, що наша країна багата на спортивні таланти, а тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб у молоді з'явилась можливість стати новими чемпіонами!

Місія проєкту – модернізувати спортивне обладнання, підтримати фінансово спортсменів та спортсменок на міжнародних змаганнях, забезпечити транспорт для команд, оновити форму та провести майстер-класи від видатних спортсменів і спортсменок.

Учасники/ці

Між Броварським спортивним фаховим коледжем (БСФК) та Klitschko Foundation було підписано меморандум про співпрацю. Протягом років фонд підтримував участь боксерів БСФК у спортивних змаганнях. Попри виклики, пов’язані з поширенням вірусу COVID-19, завдяки підтримці фонду вихованці БСФК взяли участь в декількох змаганнях з боксу. У кінці вересня 2020 на Кубку України з боксу серед чоловіків у м. Маріуполі команда Київщини, у складі якої було шестеро випускників коледжу, вибороли 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Також на чемпіонаті України з боксу серед кадетів вихованець училища виборов срібну нагороду. Сьогодні за підтримки фонду планується закупівля спортивного інвентарю, обладнання та нової спортивної форми.

У 2021 році пріоритетним напрямом роботи проєкту буде підтримка Броварського спортивного фахового коледжу. 

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Старт до успіху» Дмитра Крижанівського за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

Старт до Успіху 2017 Черкаська ОДЮСШ

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект