СТАРТ ДО УСПІХУ

Програма з реконструкції та ремонту дитячо-юнацьких спортивних шкіл по всій Україні.

Більшість спортивних шкіл в Україні перебувають у занедбаному стані. Кошти на їх оновлення не виділяються, діти інколи займаються в умовах, що загрожують їхньому здоров’ю і навіть життю. Ми вважаємо, що наша країна багата на спортивні таланти − брати Клички є яскравим тому прикладом. Через це ми докладаємо максимум зусиль, щоб у кожного з'явилась можливість стати новим чемпіоном!

  • 100 ДЮСШ
    подали заявки
  • 12 млн. грн.
    інвестовано
  • 11 ДЮСШ
    відремонтовано

"Старт до успіху" був ініційований в 2011 році Володимиром Кличком. Його суть: модернізувати спортивне обладнання, підтримати фінансово спортсменів на міжнародних змаганнях, забезпечити транспорт для команд, оновити форму та провести майстер-класи від видатних спортсменів.

Реконструйовано 100 % Черкаської ДЮСШ зі 100 %
чекайте на оголошення конкурсу на реконструкцію наступної ДЮСШ незабаром

Кошти на реалізацію проекту «Старт до Успіху» Фонд Кличко отримує від благодійної діяльності. З 2010 року проходять благодійні Гала-вечори, мета яких — збір коштів на реалізацію спортивних та освітніх проектів, а також популяризація благодійності в Україні. Понад 150 гостей з різних куточків світу відвідують ці Гала-вечори та беруть участь у благодійних аукціонах, аби підтримати ініціативи Фонду Кличко. Як працюють зібрані кошти, можна побачити у наших відео та фотозвітах, або особисто відвідавши реконструйовані ДЮСШ.

Старт до Успіху 2017 Черкаська ОДЮСШ

переглянути

Фонд Кличко займається відбудовуванням ДЮСШ на території всієї України, незалежно від регіону чи розміру населеного пункту.

Як взяти участь:

Навчаєтесь чи тренуєте в ДЮСШ, відвідуєте спортивну секцію та розумієте, що їй давно потрібен ремонт? Хотіли би взяти участь у нашому конкурсі? Долучитися легко!

Хто може подати заявку?

Учні, тренери та адміністративний персонал дитячо-юнацьких спортивних шкіл й інших спортивних закладів та секцій.

Чекаємо ваших ініціатив!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Детальніше про проект