ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Контекст

Спорт відіграє важливу роль в процесі формування дітей. Він впливає на утворення когнітивних та некогнітивних навичок. Набуті на початку життя здібності – ключові фактори успіху в подальшому житті. Важливе місце в спортивному житті дитини займає вчитель фізичного виховання або тренер. Він – рольова модель поведінки. Наставник гуртує команду, знаходить підходи до учнів та вчить долати конфлікти. Він готує команду до змагань та перемог, що сильно впливає на самооцінку дітей. 

В Україні існує проблема з доступом дітей до спорту. В нас погано розвинена спортивна інфраструктура та існує брак спортивного інвентарю в школах. Діти не мотивовані відвідувати уроки фізичного виховання. У школах немає нового, якісного та безпечного спортивного обладнання, а методи викладання застарілі, без цікавих ігор та вправ.

Місія проєкту – мотивувати та надихнути вчителів та вчительок фізичного виховання, навчити їх нових методів викладання, трансформувати уроки фізичного виховання та зробити їх цікавішими, ефективнішими та креативними.

Хто може взяти участь у проєкті?

Вчителі та вчительки фізичного виховання з кожного куточка України, які прагнуть покращити свій рівень професійної підготовки і модернізувати власні уроки фізичного виховання. До участі в проєкті буде відібрано 40 учасників.

Таймінг:

Реєстрація на проєкт: 7 - 18 вересня;
Оголошення результатів: 21 вересня; 
Навчання на діджитал платформі: 26 вересня - 7 жовтня;
Реалізація локальних проєктів: 10 - 28 жовтня.

Формат проєкту: 

Проєкт відбуватиметься у 2 етапи:
1 етап - навчання;
2 етап - реалізація локального проєкту;

Локальний проєкт складається з теоретичної та практичної частин. В межах теоретичної частини вчитель проводить лекцію для учнів на одну із засвоєних на проєкті тем, а на практичній частині - організовує спортивні змагання для учнів школи.

Для завершення реєстрації у реєстраційні формі необхідно надати лист-гарантію за відповідним зразком.

Q&A

До кого я можу звертатися з питаннями та по допомогу?

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Посилка успіху» Дмитра Крижанівського за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

Чи можна взяти участь у проєкті вдруге? 

Вчителі фізичного виховання, які раніше брали участь у проєкті, теж можуть долучитися до «Посилки успіху» 2022. Варто зауважити, що при відборі шкіл-переможців, перевага буде надаватися школам, які ще не брали участь у проєкті.

Чи всі учасники отримають спортивний інвентар після проходження усіх етапів проєкту? 

Ні. Серед усіх учасників, які пройдуть теоретичну та практичну частину проєкту, на конкурсній основі буде обрано тих, хто продемонструють найбільшу мотивацію до вдосконалення та розвитку своїх професійних якостей, та ті, хто успішно реалізує свій локальний проєкт згідно з вимогами «Посилки успіху» 2022. 

Чи потрібно щось платити за участь у проєкті? 

Ні, участь для вчителів фізичного виховання є повністю безкоштовною. 

Чи отримають учасники сертифікат про участь у проєкті? 

Учасники, які пройдуть успішно теоретичну частину проєкту на платформі Impactum, отримають онлайн-сертифікат. Його вони зможуть завантажити у своєму особистому кабінеті на платформі.

Ті учасники, які успішно пройдуть теоретичну частину, а також успішно реалізують локальний проєкт, отримають разом зі спортивним інвентарем також другий друкований сертифікат.

Отримай «Посилку Успіху» від Klitschko Foundation!

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект