ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Часто в українських школах діти немотивовані займатися спортом та відвідувати уроки фізкультури. Причинами цього є відсутність якісного та безпечного спортивного інвентарю, а також застарілі методи викладання без цікавих ігор та вправ. У вчителів фізкультури немає можливостей та мотивації для професійного розвитку.

Чи будуть школярі відвідувати фізкультуру, у першу чергу, залежить від учителів. Саме вони є лідерами, у силах яких заохотити школярів займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

Програма

Вчителі фізкультури протягом 3 днів:

- дізнаються про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування;

- обмінюються досвідом з колегами;

- зустрічаються з гостями, які діляться своєю історією досягнень і поразок, розповідають про цінності і правила, якими керуються у житті;

- вчаться проводити власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

Коли вчителі повертаються додому, вони поширюють навички та знання, які отримали на тренінгу. Для цього організовують спартакіаду з освітньою і спортивною програмою для учнів своєї школи. Учасники, які організували локальний проєкт відповідно до умов та вимог, отримують посилку з новим спортивним інвентарем.

Умови відбору

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

- бути вчителем фізичної культури у школі;

- бажання отримати знання та поділитись власним досвідом;

- повнота відповідей у системі my.klitschkofoundation.org

- готовність реалізовувати зміни у місцевій громаді, поширювати знання та впроваджувати нові методики;

- чітка мотивація;

- наявність відео в анкеті;

- наявність листа-гарантії з підписом та печаткою директора школи;

- відповідність до вимог програми проєкту.

 Обов’язковою умовою участі є проведення локального проєкту щонайменше для 50 школярів. Під час його реалізації випускники проєкту застосовують отримані знання та навички на практиці. Так жителі регіонів мають можливість долучитися до неформальної освіти.

Отримай «Посилку Успіху» від Klitschko Foundation!

переглянути

Дати проведення проєкту:

Реєстрація

До 16 лютого зареєструйтесь на my.klitschkofoundation.org

  1. Заповніть свій профіль у системі;
  2. Оберіть проєкт «Посилка успіху»;
  3. Дайте відповідь на усі питання анкети;
  4. Зніміть відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата). У відео розкажіть про свою мотивацію, покажіть урок фізкультури чи тренування, представте свою команду та її успіхи. Надайте посилання на нього з YouTube;
  5. Прослідкуйте, щоб відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням».
  6. Завантажте скан-копію листа-гарантії від директора.

Фінал

360 переможців отримають лист на електронну пошту. Програма проєкту передбачає шість заїздів по 60 учасників. Кожен учасник дізнається дату свого заїзду через email-розсилку. 

Час проведення проєкту: квітень.

Час проведення локального проєкту:

Травень – проведення тренінгів та спортивних змагань на місцевому рівні;

Червень – звітність про проведення локального проєкту; 

Вересень – отримання посилки.

Місце проведення: Київ

Партнер

Проєкт проводиться за підтримки UEFA Foundation.

Контакти менеджера

Якщо у тебе виникли запитання – телефонуй з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 за номером +380 44 492-80-05. Запитуй менеджера «Посилки успіху» Дмитра Крижанівського. Звертайся за електронною адресою [email protected] або пиши у наші соціальні мережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику. Проект об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя.

  • 201 майданчик встановлено
  • 145 міст та сіл взяли участь
  • 15 505 заявок на участь у проекті
Детальніше про проект