ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Контекст

Часто в українських школах діти немотивовані займатися спортом та відвідувати уроки фізичного виховання. Причинами цього є нестача якісного та безпечного спортивного інвентарю, застарілі методи викладання без цікавих ігор та вправ, відсутність прикладу для наслідування. Чи захочуть школярі та школярки відвідувати уроки фізичного виховання насамперед залежить від вчителів та вчительок. Саме вони є рольовими моделями, у силах яких заохотити молодь займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. У свою чергу, у вчителів та вчительок фізичного виховання мало можливостей та мотивації для професійного розвитку. 

Місія проєкту – мотивувати та надихнути вчителів та вчительок фізичного виховання, навчити їх нових методів викладання, трансформувати уроки фізичного виховання та зробити їх цікавішими, ефективнішими та креативнішими.

Хто може взяти участь у проєкті?

Вмотивовані вчителі та вчительки фізичного виховання з кожного куточка України, які прагнуть покращити свій рівень професійної підготовки і модернізувати власні уроки фізичного виховання.

На проєкті вчителі та вчительки фізичного виховання:

- дізнаються про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування;

- обміняються досвідом з колегами;

- зустрінуться з гостями, які діляться своєю історією досягнень і поразок, розповідають про цінності і правила, якими керуються у житті;

- навчаться проводити власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

У 2021 році проєкт пройде у діджитал-форматі. Інформація про терміни реалізації проєкту та умови участі з’явиться згодом.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Посилка успіху» Дмитра Крижанівського за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

Отримай «Посилку Успіху» від Klitschko Foundation!

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику, який об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя

  • 201 майданчик встановлено
  • 145 міст та сіл взяли участь
  • 15 505 заявок на участь у проекті
Детальніше про проект