КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику. Проект об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя.

Згідно з результатами дослідження британської компанії ChildWise, 99,8% європейських школярів віком від 11 до 16 років мають мобільні телефони, персональні електронні гаджети та постійний доступ до інтернету. Тому свій вільний час діти часто проводять у соціальних мережах, на популярних відеопорталах та за комп’ютерними іграми. Замість того, щоб гратися на подвір’ї та фізично розвиватися, вони сидять біля екранів комп’ютерів і телевізорів. До цього додається відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей. В результаті стан фізичного розвитку та здоров’я школярів різко погіршується. А ще ж існує дитяче куріння, наркоманія та алкоголізм.

Щоб подолати цю кризову ситуацію, в 2005 році Фонд Кличко запустив проект «Клич друзів ― граймо разом!», який і понині не втрачає своєї актуальності.

 • 201 майданчик
  встановлено
 • 145 міст та сіл
  взяли участь
 • 15 505 заявок
  на участь у проекті

У 2017 році Klitschko Foundation отримав рекордну кількість заявок – 7 380 – що підтверджує гостру потребу в спортивній інфраструктурі серед навчальних закладів.

Клич друзів – граймо разом!

переглянути

Наші бенефіціари

Діти шкільного віку, їх батьки, вчителі та адміністративний персонал шкіл, члени місцевих громадських організацій з будь-якої точки України.

 

Як взяти участь

 • Крок 1: розкажи історію ваших із друзями спортивних занять за допомогою фото або відео
 • Крок 2: отримай лист-дозвіл від директора школи на встановлення майданчика (200 кв.м.) на обраному вами місці
 • Крок 3: сфотографуй місце можливого розташування майданчика (3-5 фото)
 • Крок 4: чекай на відповідь!

 

взяти участь

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Детальніше про проект