КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику. Проект об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя.

Згідно з результатами дослідження британської компанії ChildWise, 99,8% європейських школярів віком від 11 до 16 років мають мобільні телефони, персональні електронні гаджети та постійний доступ до інтернету. Тому свій вільний час діти часто проводять у соціальних мережах, на популярних відеопорталах та за комп’ютерними іграми. Замість того, щоб гратися на подвір’ї та фізично розвиватися, вони сидять біля екранів комп’ютерів і телевізорів. До цього додається відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей. В результаті стан фізичного розвитку та здоров’я школярів різко погіршується. А ще ж існує дитяче куріння, наркоманія та алкоголізм.

Щоб подолати цю кризову ситуацію, в 2005 році Фонд Кличко запустив проект «Клич друзів ― граймо разом!», який і понині не втрачає своєї актуальності.

 • 201 майданчик
  встановлено
 • 145 міст та сіл
  взяли участь
 • 15 505 заявок
  на участь у проекті

У 2017 році Klitschko Foundation отримав рекордну кількість заявок – 7 380 – що підтверджує гостру потребу в спортивній інфраструктурі серед навчальних закладів.

Клич друзів – граймо разом!

переглянути

Наші бенефіціари

Діти шкільного віку, їх батьки, вчителі та адміністративний персонал шкіл, члени місцевих громадських організацій з будь-якої точки України.

 

Як взяти участь

 • Крок 1: розкажи історію ваших із друзями спортивних занять за допомогою фото або відео
 • Крок 2: отримай лист-дозвіл від директора школи на встановлення майданчика (200 кв.м.) на обраному вами місці
 • Крок 3: сфотографуй місце можливого розташування майданчика (3-5 фото)
 • Крок 4: чекай на відповідь!

 

взяти участь

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінги для вчителів фізичної культури та тренерів спортивних секцій. Проект навчить методів ефективного викладання спорту та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект