Грай за рівність

Проєкт для вчителів фізичного виховання, який покликаний допомогти дітям та молоді, які постраждали від війни, адаптуватися до нормального життя через спорт.

Контекст

Через війну в Україні багато питань відійшло на другий план, зокрема і спорт. Заняття спортом - це основа здорової нації. Саме тому команда Klitschko Foundation створили проєкт, що покликаний змінити цю ситуацію: змотивувати учнівську молодь займатись спортом. 

Місія 

Запровадити в регіонах спортивні секції для дітей, аби допомогти їм адаптуватися до нормального життя через спорт.

Програма

На проєкті учасники та учасниці зможуть:

  • дізнатися про проблеми гендерної рівності в спорті;
  • зустрітися з відомими спортсменами;
  • декілька разів на тиждень брати участь у тренінгах та лекціях на актуальні теми;
  • навчитися створювати команди та реалізовувати власні проєкти;
  • створити власну спортивну секцію;
  • отримати спортивний інвентар для секцій у своїх школах.

Хто є учасниками проєкту? 

Учасниками освітньої частини проєкту можуть стати вчителі зі всієї України, адже вона відбуватиметься в онлайн-форматі. У практичній частині зможуть взяти участь вчителі зі шкіл у тих областях, де це дозволить безпекова ситуація. Такі правила введено з міркувань безпеки учасників та команд. Після перемоги практичну частину зможуть пройти вчителі з усієї України.

Критерії відбору

Формат

Проєкт складається з 2 частин: освітня і практична.

Освітня: включає в себе проходження діджитал-тренінгів на нашій платформі Impactum та через Zoom. 

Практична: полягає у проведенні локального проєкту. Учасники проводять футбольні змагання для учнів школи та тренінг для на одну із запропонованих тем. 20 шкіл, які найкраще реалізують локальний проєкт, отримають набір спортивного інвентаря для створення спортивної секції для дітей у своїй школі. Інвентар буде наданий у достатній кількості, щоб підтримувати  роботу секції, мінімум, три місяці.  Це є обов’язковою умовою для успішного завершення проєкту.  Детальніші умови, критерії відбору кращих локальних проєктів та поради з тренувань учасники отримають впродовж навчання.

Таймінг

Час проведення проєкту буде відомий згодом, ближче до початку реєстрації.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Грай за рівність

Проєкт для вчителів фізичного виховання, який покликаний допомогти дітям та молоді, які постраждали від війни, адаптуватися до нормального життя через спорт.

Детальніше про проект