ОХМАТДИТ-ЛЬВІВ

Проєкт, розроблений для забезпечення лікарні високоякісним обладнанням, яке зменшить кількість нових захворювань та розповсюдження хвороб у межах лікарні.

Контекст

Згідно з дослідженням GFK (Growth for Knowledge), 70% українських дітей мають хронічні захворювання через екологічні проблеми та сильне забруднення. Більшість українських лікарень не мають необхідного обладнання і не здатні забезпечувати належне лікування. Ця проблема особливо гостра у віддалених від економічних центрів регіонах. Львівська обласна дитяча клінічна лікарня приймає дітей з найскладнішими патологіями та розладами з усієї Західної України. Сотні дітей щороку потрапляють в цю лікарню з надією вилікуватись та зберегти життя. Можливостей Львівської обласної дитячої лікарні недостатньо, щоб відстежувати всі життєві показники пацієнтів і це створює великий ризик. Саме тому лікарня потребує додаткового обладнання для контролю за життєвими показниками пацієнтів.

Місія проєкту забезпечити можливість дітей та молоді отримати якісну медичну допомогу.

Хто є учасником проєкту? 

Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» – це незалежний спеціалізований заклад охорони здоров’я, який надає висококваліфіковану стаціонарну та консультативну амбулаторну медичну допомогу дітям у Львівській області. 

Фінансування проєкту

Фінансування проєкту у 2020 році здійснювалось завдяки гранту від United Nations Women's Guild – організація, яка займається покращенням життів матерів та дітей в країнах, які розвиваються, збільшенням доступу дітей до освіти та медицини і зменшенням бідності.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ОХМАТДИТ-ЛЬВІВ

Проєкт, розроблений для забезпечення лікарні високоякісним обладнанням, яке зменшить кількість нових захворювань та розповсюдження хвороб у межах лікарні.

Детальніше про проект