KF-HUB

Комунікаційна платформа для спільноти фонду, об’єднаної спільними цінностями. Місце для розвитку стажерів, менторів, волонтерів і неурядових організацій-початківців, які отримують знання, беручи участь у тренінгах і семінарах.

Контекст

Новостворені та молоді громадські організації потребують підтримки більш досвідчених колег їм необхідна як база знань та навичок, так і можливість працювати в офісі. Тому на початку діяльності цього проєкту фонд запрошував до участі та обміну знаннями і досвідом громадські організації. Проте з часом команда фонду зрозуміла, що подібну підтримку важливо отримати і всій спільноті фонду. Випускники і учасники проєктів фонду прагнуть не зупинятись одному рівні і завжди бажають більших результатів, тому для них проводяться додаткові заходи для розвитку професійних та особистісних навичок. Крім того, у учасників та випускників є потреба у нетворкінгу та тімбілдингу, яку вирішує цей проєкт.

Місія проєкту створити онлайн-платформу для спільноти, яка дає можливість проводити власні заходи, відвідувати освітні лекції, збиратись разом, щоб розповідати про успіхи та виклики, розвиватись професійно і особистісно: зустрічатись з експертами для консультацій, проводити тімбілдінги, покращувати soft та hard skills — все це у онлайн-форматі.

Хто може взяти участь?

Молодь та представники/ці громад з усієї України.

Під час проєкту учасники/ці: 

- об’єднуються в спільноти різних проєктів для ефективної співпраці;

- отримують зручну платформу для волонтерства у співпраці з командою фонду;

- розвивають та втілюють власні ідеї.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation та донорів.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

KF-HUB

Комунікаційна платформа для спільноти фонду, об’єднаної спільними цінностями. Місце для розвитку стажерів, менторів, волонтерів і неурядових організацій-початківців, які отримують знання, беручи участь у тренінгах і ...

Детальніше про проект