СИНЕРГІЯ

Діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та громадських активістів.

Контекст

Світ змінюється, а разом з ним й актуальні навички, які потрібні для усвідомленого та активного життя. Без адаптації до нових умов та підходу безперервного навчання (англ. lifelong learning) нам не обійтись. Ці динамічні зміни не оминули й освіту.

Місія 

Допомогти підліткам і всім, хто сприяє їхньому розвитку, здобути сучасні навички, які стануть корисними у житті, кар'єрі та зробити навчання максимально цікавим та зручним. Проєкт «Синергія» є логічним втіленням нашої мети у життя! Саме з нього для учасників почнеться знайомство з платформою Impactum та шлях у пошуку своїх сильних сторін.

Хто може взяти участь? 

Цей проєкт для молоді, вчителів, батьків, представників громадського сектору.

Проєкт буде проходити одночасно для чотирьох аудиторій окремо. Обрати свій ти зможеш на старті проєкту.

Програма

17 модулів про проєктний менеджмент, креативність, медіаграмотність, лідерство, гнучкість та багато інших актуальних навичок 21 століття. У програмі є універсальні теми та адаптивні модулі для кожної аудиторії окремо.

Ознайомитись з програмою

Участь у проєкті «Синергія» відкриє: 

— розуміння своїх сильних сторін та власний ресурс для самореалізації;

— можливість створити свій план розвитку на базі актуальних навичок;

— інструменти для пошуку нових ідей, керування проєктами, створення команди, критичного мислення та ефективної комунікації;

— найголовніше — лідерський потенціал, який допоможе втілювати зміни: особисті, локальні, глобальні.

І це далеко не весь перелік! «Синергія» — це діджитал-проєкт, пригода, квест, пошук своїх можливостей через знання.

Таймлайн

Старт проєкту: в будь-який момент до кінця 2021 року.

Тривалість: протягом 1 місяця.

Програма: 8 годин навчального матеріалу

Формат

Діджитал на платформі Impactum.

Анкета

Реєструйся на платформі та подавайся на участь у проєкті. Участь можуть взяти усі, хто зареєструються на проєкт.

Організатори проєкту 

Об’єднавши зусилля, компанія Winner та Klitschko Foundation створили сучасний діджитал-простір Impactum для всіх, хто готові розвиватися: особисто, локально і глобально, а проєкт «Синергія» є першим проєктом реалізованим на платформі. 

Winner є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Дилерська мережа компанії, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди Winner задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також компанія будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Winner націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

СИНЕРГІЯ

Діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та громадських активістів.

Детальніше про проект