ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

Освітній діджитал-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

Контекст
У регіонах молодь не має достатньо можливостей для розвитку та доступу до неформальної освіти. Пасивне оточення не мотивує до саморозвитку та лідерства, а найактивніші прагнуть покинути рідне місто чи село у пошуках нових перспектив у великих містах або за кордоном. Ті ж, що хочуть реалізовувати ініціативи у своїй громаді, зіштовхуються з упередженим ставленням та відсутністю підтримки.

Місія проєкту — дати можливість підліткам розкрити в собі лідерський потенціал та змотивувати брати відповідальність за зміни у власному житті та розвитку громади, надати знання про навички 21 століття, які допоможуть у пошуку майбутнього призначення. Проєкт допомагає відчути цінність знань та самоосвіти та надихає шукати можливості для власного розвитку і ділитись цим з іншими.

Хто може взяти участь?
Вмотивовані небайдужі підлітки віком 14-15 років, які прагнуть стати змінотворцями.

Під час проєкту учасники:
- пройдуть тренінги з організації заходів, ораторського мистецтва, комунікацій, проєктного менеджменту, медіаграмотності, фактчекінгу, фінансової грамотності, створення презентацій, креативності, роботи в команді та сексосвіти;
- навчаться створювати та реалізовувати власні проєкти;
- зустрінуться з молодіжними лідерами/ками та активістами/ками, які поділяться своїм досвідом та знаннями;
- отримають підтримку від менторів, які вчать ефективно комунікувати з командою, справлятись зі своїми емоціями, працювати над командними задачами, допомагають при виконанні домашніх завдань та креативних робіт.

Формат проєкту
У 2021 році проєкт пройде у діджитал-форматі на платформі Impactum.


Фінансування
Проєкт фінансується за кошти Klitschko Foundation.

Контакти
У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Школа успіху» Ігоря Єфименка за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

 • 10 проєктів
  вже проведено
 • 1426 дітей
  взяли участь
 • 313 локальних проєктів
  проведено

Борись за свою мрію!

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам/цям розвинути навички критичного та креативного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях

 • 6 проєктів проведено
 • 2630 заявок отримано
 • 115 дітей взяли участь
Детальніше про проект