Safe learning

Освітній проєкт для вчителів шкіл, який має на меті допомогти шкільному середовищe стати стійкішим та адаптуватись до умов війни

Контекст

За даними Міністерства освіти і науки України, росія знищила 424 і пошкодила 2621 школи в Україні. Це приблизно 20% усіх шкіл України. Крім цього, за даними ООН, з початку війни в Україні загинуло 433 дітей. Ці цифри постійно зростають через щоденні ракетно-артилерійські обстріли цивільних об’єктів з боку російських військ. Школи часто стають мішенями для російських ракет. Це великий удар по перспективах розвитку дітей. Війна також має сильний негативний психологічний вплив на дітей. Gradus Research опублікував дослідження про життя українських дітей під час війни. 75% батьків стверджують, що у їхніх дітей спостерігаються симптоми психічної травми – «емоційна гойдалка», коли настрій швидко і без зовнішніх причин змінюється від дуже хорошого до вкрай поганого і навпаки. Також кожна п'ята дитина має порушення сну, а кожна десята - знижене бажання спілкуватися, кошмарні сни, втрату пам'яті. 

Місія проєкту 

Допомоги дітям повернутися до звичного життя в умовах війни через створення безпечного середовища в школі.

Формат проєкту

Проєкт відбуватиметься офлайн форматі. 

Таймінг та локація проведення

Перші тренінги будуть відбуватися з 24 квітня та триватимуть впродовж року на місцях в школах — тобто команда Klitschko Foundation сама приїде до вас. Школа лише зобов’язана надати приміщення з укриттям на випадок повітряної тривоги.

Учасники проєкту 

Вчителі, тренери та персонал загальноосвітніх шкіл. Проєкт буде відбуватися в школах Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізьких областей України.

Програма проєкту

– Проведення серії офлайн тренінгів для 600 вчителів. Перша серія тренінгів буде присвячена психологічній підтримці дітей, які постраждали від війни, та як правильно організувати освітній процес. Друга серія тренінгів буде присвячена навчанню вчителів надавати першу домедичну допомогу.

– Також в межах проєкту ми створимо онлайн-курс для вчителів. Там вчителі можуть дізнатись, як надавати психологічну підтримку підліткам та дітям у воєнний час. Курс буде доступний на нашій платформі Impactum для всіх і безкоштовний. 

Взяти участь

Взяти участь можуть вчителі з Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізьких областей. Реєструйтесь за посиланням, можливо команда фонду приїде саме до вас. 

Партнери проєкту

Проєкт реалізується за підтримки US Embassy in Ukraine

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Safe learning

Освітній проєкт для вчителів шкіл, який має на меті допомогти шкільному середовищe стати стійкішим та адаптуватись до умов війни

Детальніше про проект