PROCHARITY

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій.
Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також забезпечити можливості для професійного та особистісного розвитку представників громадської сфери.

Контекст
Благодійна та громадська сфери невпинно розвиваються. За останнє десятиліття вони швидко адаптовувались під впливом глобальних змін, проте проблеми залишаються тими ж — недовіра населення, непублічність базової звітної інформації, невміння донести свої ідеї цільовим аудиторіям та непослідовність діяльності через відсутність стратегії та чітких процесів всередині організації. Саме тому Klitschko Foundation вбачає потребу в поширенні принципів доброго врядування, розвитку культури благодійництва та громадянського суспільства в Україні.

Місія проєкту — підвищити ефективність роботи благодійних та громадських організацій і сприяти розвитку їхньої прозорості та підзвітності. Крім того, проєкт поширює культуру благодійництва, допомагаючи організаціями вести зрозумілу та доступну діяльність, комунікацію, що підвищує рівень довіри населення.

Проєкт має на меті допомогти працівникам громадських та благодійних організацій отримати знання, необхідні для підвищення рівня діяльності організації, мотивувати до співпраці з іншими організаціями, створити мережу однодумців для постійного обміну актуальними знаннями та досвідом. 

Хто може взяти участь?
До участі запрошуємо вмотивованих представників/ць БО і ГО з усієї України, які хочуть зростати професійно та розвивати свою організацію.

На проєкті учасники/ці:
- дізнаються про принципи доброго врядування;
- отримають знання про проєктний підхід до діяльності;
- навчаться реалізовувати власні проєкти, які згуртовуватимуть навколо себе креативних та активних людей;
- зрозуміють, де знайти фінансування для своїх задумів та як заповнити грантову заявку так, щоб обрали саме її;
- дізнаються про основи створення комунікаційної стратегії та її реалізації за допомогою сучасних інструментів – сайту, соцмереж, e-mail та SMS-розсилок;
- вдосконалять навички ведення переговорів;
- освоять застосунки, сайти та можливості, які допоможуть ефективно використовувати ресурси організації;
- обміняються ідеями з однодумцями;
- долучаться до спільноти фонду, яка бореться за мрії.

Формат проєкту:
Проєкт пройде у діджитал-просторі Impactum з такими форматами:
- відео;
- подкасти;
- віжуалбокси;
- дискусії;
- нетворкінги;
- онлайн-лекції;
- онлайн-презентації.

Також на проєкті учасники/ці зможуть запітчити ідеї для вдосконалення роботи своїх організацій та отримати підтримку для їх втілення.

У 2021 році проєкт пройде у діджитал-форматі на платформі Impactum.

Зареєструватися на проєкт можна до 26 липня 2021 року.

Фінансування
Проєкт фінансується за кошти Klitschko Foundation.

Контакти
У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерки проєкту «ProCharity» Оксани Дядюри за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

PROCHARITY

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій. Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також ...

Детальніше про проект