PROCHARITY

Освітній онлайн-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій. Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, забезпечити можливості для професійного та особистісного розвитку представників громадської сфери

Контекст 

Благодійна та громадська сфери невпинно розвиваються. За останнє десятиліття ці сфери швидко адаптовувались під впливом глобальних змін, проте проблеми залишаються тими ж – недовіра населення, непублічність базової звітної інформації, невміння донести свої ідеї цільовим аудиторіям та непослідовність діяльності через відсутність стратегії та чітких процесів всередині організації. Саме тому Klitschko Foundation вбачає потребу в поширенні принципів доброго врядування, розвитку культури благодійництва та громадянського суспільства в Україні. Ініціаторкою проєкту стала директорка Klitschko Foundation Аліна Носенко, яка навчалась на міжнародній програмі «Carl Friedrich Goerdeller-Kolleg for Good Governance». 

Місія проєктупідвищити ефективність роботи благодійних та громадських організацій і сприяти розвитку їхньої прозорості та підзвітності. Крім того, проєкт поширювати культуру благодійництва, допомагаючи організаціями вести зрозумілу та доступну діяльність, комунікацію, що підвищує рівень довіри населення.

Проєкт має на меті допомогти громадським та благодійним організаціям отримати знання, необхідні для підвищення рівня діяльності організації, мотивувати до співпраці з іншими організаціями, створити мережу однодумців для постійного обміну актуальними знаннями та досвідом.  

Хто може взяти участь?

До участі запрошуємо вмотивованих представників/ць БО і ГО з усієї України, які хочуть покращити рівень діяльності своєї організації та підвищити свій рівень професійності.

На проєкті учасники/ці:

- дізнаються про принципи доброго врядування;

- отримають знання про проєктний підхід до діяльності;

- навчаться реалізовувати власні проєкти, які згуртовуватимуть навколо себе креативних та активних людей; 

- зрозуміють, де знайти фінансування для своїх задумів та як заповнити грантову заявку так, щоб обрали саме її; 

- дізнаються про основи створення комунікаційної стратегії та її реалізації за допомогою сучасних інструментів – сайту, соцмереж, e-mail та SMS-розсилок; 

- вдосконалять навички ведення переговорів;

- освоять застосунки, сайти та можливості, які допоможуть ефективно використовувати ресурси організації;

- обміняються ідеями з однодумцями;

- долучаться до спільноти фонду, яка бореться за мрії.

У 2021 році проєкт пройде у діджитал-форматі. Інформація про терміни реалізації проєкту та умови участі з’явиться згодом.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерки проєкту «ProCharity» Оксани Дядюри за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

PROCHARITY

Освітній онлайн-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій. Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, забезпечити ...

Детальніше про проект