PROCHARITY

Тренінг для  представників та представниць благодійних організацій, який допоможе підвищити ефективність роботи організацій та сприятиме розвитку їх прозорості та культури благодійництва

Благодійність — сфера, що невпинно розвивається. За останнє десятиліття вона дуже швидко змінювалась під впливом глобальних викликів. За дослідженням CAF World Giving Index 2019 Україна займає 101 місце серед 128 країн за розвитком благодійності.

Статистика щодо кількості благодійних фондів, які звітуються вражає. З 19 тис. зареєстрованих благодійних фондів, свою звітність надсилають державі лише 47%. 

Klitschko Foundation вбачає в цьому велику загрозу для розвитку культури благодійництва та громадянського суспільства в Україні. Така невтішна статистика свідчить про відсутність стандартів управління організаціями, прозорості і підзвітності, а також потрібного рівня кваліфікації та знань спеціалістів у цьому секторі. Як наслідок, українці не довіряють благодійним організаціям.

Саме тому Klitschko Foundation запускає проєкт «ProCharity», покликаний сприяти розвитку благодійної сфери в Україні. Його ініціатором стала директорка Klitschko Foundation Аліна Носенко, яка навчається на міжнародній програмі «Carl Friedrich Goerdeller-Kolleg for Good Governance».

 

                   Програма

На учасників очікуватимуть 7 тренінгів та 3 майстер-класи, протягом яких представники/ці організацій:

- отримають знання з управління неприбутковою організацією;

- дізнаються, як реалізовувати власні проєкти, які згуртовуватимуть навколо себе креативних та активних людей; 

- зрозуміють, де знайти фінансування для своїх задумів та як заповнити грантову заявку так, щоб обрали саме її; 

- обміняються ідеями з однодумцями;

- долучаться до спільноти Фонду, яка бореться за здійснення мрій.

Протягом участі у проєкті вони зможуть поспілкуватись з фахівцями сфери благодійності, отримати знання з проєктного менеджменту, фандрейзингу та комунікацій, а також дізнатись більше про благодійність в Україні та світі. Учасники, які виконають усі вимоги щодо участі у проєкті, отримають сертифікат.

 

                Умови відбору

До участі запрошуємо працівників сфери благодійності. Тож, якщо ви бажаєте розвиватися та змінювати ставлення оточуючих до благодійності в Україні, то ця можливість для вас. Участь у проєкті можуть взяти 2 представники/ці від організації.

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

  1. Чітка мотивація організації реалізовувати зміни у суспільстві та впливати на його життя;
  2. Повнота відповідей на питання анкети;
  3. Бажання отримати знання та поділитись власним досвідом.

 

                 Дати проєкту

Дати проведення: 22 червня - 10 липня

Формат проєкту: онлайн

Дедлайн заповнення анкети: 19 червня

Анкета: bit.ly/2XmMfQI

Переможцям конкурсу буде надіслано E-mail з подальшим планом дій.

 

Виникли питання? Пишіть на пошту менеджерці проєкту Оксані Дядюрі — [email protected]

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

PROCHARITY

Тренінг для  представників та представниць благодійних організацій, який допоможе підвищити ефективність роботи організацій та сприятиме розвитку їх прозорості та культури благодійництва

Детальніше про проект