ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам розвинути навички критичного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях

Коли от-от закінчиться навчання у школі, підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія в житті? Відповіді на них визначають життєвий шлях людини. Часто підлітки не можуть знайти підтримки, і ці відповіді їм потрібно шукати самостійно.

Участь у філософському семінарі допомагає підліткам знайти однодумців по всій Україні. Тих, хто допитливий, критично дивиться на світ, ставить питання, шукає свій шлях. Під час семінару учасники отримують мотивацію до саморозвитку, формують цілі на майбутнє, за участі модераторів обговорюють з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, стосунки в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції.

На філософському семінарі учасники:

- обговорюватимуть теми, які їх хвилюють: покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності тощо. Учасники заздалегідь отримають збірку матеріалів для попереднього ознайомлення з темами через класичні філософські тексти та біографії сучасних лідерів;

- разом з модераторами вестимуть діалог, переглядатимуть відео, аналізуватимуть матеріали тощо;

- зустрічатимуться з гостями, які поділяться своєю історією досягнень і поразок, розкажуть про цінності і правила, якими керуються у житті;

- проведуть власні проєкти та навчаться комунікувати із зацікавленими сторонами, ЗМІ.

 • 5 проєктів
  проведено
 • 1222 заявок
  отримано
 • 100 дітей
  взяли участь

Умови відбору

Ми запрошуємо до участі вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Умови участі

Обов’язковою умовою участі є проведення локального проєкту «Обрії майбутнього» у своєму селі чи місті. Це проєкт, який випускники організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці. Так молодь в регіонах має можливість долучитися до неформальної освіти.

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

- клас навчання (10 клас);

- вік (14-16 років);

- гендерний баланс (10 дівчат і 10 хлопців);

- висока мотивація учасника.

Причинами для відмови в участі може стати:

- незаповнена на 100% анкета;

- відсутність відео;

- участь у попередніх наборах проєкту «Обрії майбутнього».

 

Таймлайн

Реєстрація

До 11 жовтня зареєструйся на my.klitschkofoundation.org:

1. Заповни свій профіль у системі;

2. Обери проєкт «Обрії майбутнього»;

3. Дай відповідь на усі питання анкети;

4. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою; (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube;

5.Прослідкуй, щоб твоя відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням».

Фінал

20 переможців отримають Email-лист 20 жовтня. 

До того, як потрапити на проєкт, фіналісти виконують завдання менеджерів: вивчають адаптовані філософські тексти, які будуть обговорювати на проєкті, дивляться фільми, пишуть есе, проходять тести на визначення особистості.

Дати проведення проєкту: 30 жовтня - 1 листопада

Формат проєкту: онлайн через застосунок Zoom.

Партнер проєкту

Аспен Інститут Київ – громадська організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами за ключовими питаннями, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства і культури ведення діалогу про принципи громадської взаємодії.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти організаторів проєкту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської організації Аспен Інститут Київ.

Контакти 

Якщо у тебе виникли запитання – запитуй менеджера «Обріїв майбутнього» Ігоря Єфименка. Звертайся за електронною адресою [email protected] або пиши у наші соціальні мережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття

 • 9 проектів вже проведено
 • 1348 дітей взяли участь
 • 235 локальних проектів проведено
Детальніше про проект