ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам/цям розвинути навички критичного та креативного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях

Контекст

Підлітковий вік – час, коли ми шукаємо своє місце у цьому світі, формуємо цілі доросле життя, задумуємось над питаннями життєвого призначення. Саме цей період формує нас як особистість. Часто підлітки залишаються сам на сам з питаннями, які їх хвилюють, і відповіді їм потрібно шукати самостійно.

Місія філософського семінару – допомогти підліткам знайти себе, сформувати світогляд та заручитись підтримкою однодумців з кожного куточку України. Під час семінару учасники/ці отримують мотивацію до саморозвитку, формують цілі на майбутнє, за участі модераторів/ок обговорюють з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, стосунки в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Формат проєкту

Усі деталі про проєкт з'являться згодом. Аби не пропустити старту проєкту, рекомендуємо заповнити форму з вашими контактами. Так ми зможемо вас особисто повідомити про всі деталі проєкту: https://bit.ly/3uIJsmg

Партнер проєкту

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти організаторів проєкту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської спілки Аспен Інститут Київ.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «Обрії майбутнього» Ігоря Єфименка за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

 • 6 проєктів
  проведено
 • 2630 заявок
  отримано
 • 115 дітей
  взяли участь

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

 • 10 проєктів вже проведено
 • 1426 дітей взяли участь
 • 313 локальних проєктів проведено
Детальніше про проект