#FootballPeople ONLINE ANTI-DISCRIMINATION SESSIONS

Онлайн-проєкт для спортивних тренерів в межах #FootballPeople weeks 2020

Klitschko Foundation доєднується до міжнародного руху #FootballPeople, в якому цьогоріч участь беруть понад 50 країн світу. На проєкті учасники дізнаються про те, як боротися з різними формами дискримінації, на які наражаються дівчата у футболі. Такі сесії допоможуть учасникам освоїти навички та інструменти, які допоможуть дівчатам подолати психологічні труднощі, пов'язані з дискримінацією, а також зміцнять потенціал тренерів.

Умови відбору: 

- Бути тренером/кою школи чи футбольної команди одного з 24 регіонів України.

- Відвідати онлайн-семінари у Zoom.

- Після освітнього модулю реалізувати семінар для вихованців. Кожен учасник/ця отримає методичку «FootballPeople».

Умови участі: 

Протягом 10 днів після проєкту учасники мають провести для молодих спортсменок у своїй місцевості заняття, спрямоване на підвищення залученості дівчат до різноманітних спортивних активностей.

Програма

12 жовтня відбудеться онлайн-сесія, під час якої тренери обговорюватимуть теми: боротьба з пасивністю серед дівчат, заохочення їх до заняття футболом і спортом загалом. Учасники проєкту отримають можливість зустрітися з українськими впливовими особами та чемпіонками. Наприкінці цих занять тренери підготують керівні принципи та список рекомендацій щодо фізичної активності дівчат.

Реєстрація на проєкт: 

До 9 жовтня до 12:00 реєструйтесь за посиланням: bit.ly/2HP0zMO

Дайте відповіді на всі запитання анкети.

Таймлайн проєкту: 

Дата проєкту: 12 жовтня 

Дати реалізації локальних проєктів: 13-22 жовтня

Формат проєкту: онлайн, через застосунок Zoom

Участь безкоштовна. 

Партнери:

FareNet - організація, що складається з мережі НУО, спортивних клубів та груп вболівальників, спрямованих на боротьбу з усіма формами дискримінації на всіх рівнях спорту. Виступаючи проти расизму, гомофобії, ультраправого націоналізму та дискримінації людей з інвалідністю, FareNet створив #FootballPeople Weeks як спосіб боротьби з дискримінацією у футболі. FareNet є партнерами та донорами Klitschko Foundation на наших антидискримінаційних семінарах для спортивних тренерів, надаючи навчальний матеріал, який використовувався у попередніх проєктах, проведених в межах #FootballPeople Weeks.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

#FootballPeople ONLINE ANTI-DISCRIMINATION SESSIONS

Онлайн-проєкт для спортивних тренерів в межах #FootballPeople weeks 2020

Детальніше про проект