First Aid Project

Проєкт для вчителів та учнів покликаний навчити надавати першу медичну допомогу

Контекст

За даними ООН станом на 16 січня 2023 року, через війну в Україні загинуло 7031 мирних жителів, з них 433 — діти. Ця кількість постійно зростає через щоденні ракетно-артилерійські обстріли цивільних об’єктів з боку російських військ. Великий відсоток людей гине від несвоєчасного та неналежного надання першої допомоги. Згідно з дослідженнями, навіть відносно прості дії, такі як зупинка крові, можуть врятувати до 54% постраждалих. На жаль, в Україні малий відсоток вчителів володіють навичками надання першої домедичної допомоги, хоча згідно закону, вони зобов’язані це вміти. Ми працюємо спеціально з вчителями, тому що вони багато часу проводять з дітьми протягом дня.

Місія проєкту

Навчання вчителів та учнів правилам надання першої домедичної допомоги та забезпечення шкіл аптечками для першої допомоги.

Формат проекту

Буде проведено 30 дводенних тренінгів у загальноосвітніх та спортивних школах. У кожному тренінгу візьмуть участь 30 учасників зі 100 шкіл. Під час тренінгу учаснику опанують основи домедичної допомоги та отримають сертифікат про проходження курсу. Всім школам-учасницям буде передано аптечки для надання першої домедичної допомоги.

Таймінг та географія проєкту

Тренінги будуть відбуватися впродовж року у школах в різних куточках України — тобто команда Klitschko Foundation сама приїде до вас. Школа лише зобов’язана надати приміщення з укриттям на випадок повітряної тривоги.

Учасники проєкту

Вчителі, тренери та персонал загальноосвітніх та спортивних шкіл. Проєкт буде відбуватися в декількох областях України. Точний перелік областей проведення буде опубліковано в лютому. Пріорітет буде надано прифронтовим та прикордонним областям, де отримані навички будуть більш затребувані.

Попередня реєстрація

Для того, щоб не пропустити дедлайну ми пропонуємо вам зареєструватись зараз, а потім лише уточнити власні дані, коли вам прийде лист від нашої команди.

Партнери проєкту

Проєкт відбувається у партнерстві з UEFA Foundation for Children.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

First Aid Project

Проєкт для вчителів та учнів покликаний навчити надавати першу медичну допомогу

Детальніше про проект