eleMentor

Менторський проєкт для підлітків, який має на меті надати їм підтримку для професійного та особистісного розвитку в майбутньому.

Контекст

Тільки молодь зробить нашу країну успішною в майбутньому. При цьому важливо, щоб вона мала дві важливі речі: багаж знань та ціль. Якщо процес здобуття знань є важким, але принаймні зрозумілим, то з проблемою вибору професій чи цілей стикаються ледь не всі учні та учениці старших класів.

Згідно з підрахунками експертів в галузі освіти України близько 44% випускників ВНЗ не працюють за фахом, та близько 15% всіх дорослих представників населення. Це відбувається через те, що абітурієнти не розуміють всіх складнощів майбутньої професії, або розчаровуються у вибраному фаху.

Чому саме так стається? Бо в підлітковому віці, коли дівчата та хлопці обирають траєкторію кар’єрного розвитку, а поруч немає підтримки від тих, хто б міг допомогти у вирішенні такого складного питання. Ця проблема стає особливо відчутна зараз, коли до проблеми вибору спеціальності додається ментальна криза, невизначеність та нерозуміння власних перспектив в умовах війни. Наше рішення — надати підлітками дорослого наставника, який є прикладом та міг би поділитися власним набутим досвідом у вирішенні проблемних питань, навіть за межами виключно визначення професійної траєкторії.

Місія проєкту — створити в українському суспільстві рух профорієнтаційної підтримки для підлітків, які зазвичай у їхньому віці опиняються на роздоріжжі професій, шляхів здобуття освіти та в пошуку свого призначення.

Хто може взяти участь?

У ролі менті  запрошуємо до участі підлітків, які навчаються у 10 та 11 класах.
У ролі менторів ми будемо раді бачити фахівців з різноманітних сфер

До проєкту будуть запрошені 30 підлітків та 30 наставників.

Вимоги

- Бути в 10-11 класі;
- Заповнити анкету;
- Мати мотивацію та бажання працювати.

Анкета

Для менті
Для ментора

Таймінг

8 серпня - 8 вересня: збір анкет;
19 вересня: оголошення результатів відбору;
23 - 24 вересня: ознайомча Zoom-зустріч з учасниками;
Жовтень - листопад: зустріч менторів і менті, яка триватиме 8 тижнів;
25 - 26 листопада: останні зустрічі-рефлексії.

Формат

Усі зустрічі відбуватимуться в онлайн-форматі. При бажанні ментора і ментів, зустрічі можуть відбуватись в офлайн, однак при дотриманні всіх безпекових правил та особистій домовленості.

Фінансування

Проєкт фінансується коштом Klitschko Foundation.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «eleMentor» Ігоря Єфименка за електронною поштою ([email protected]) або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

eleMentor

Менторський проєкт для підлітків, який має на меті надати їм підтримку для професійного та особистісного розвитку в майбутньому.

Детальніше про проект