eleMentor

Менторський проєкт для підлітків, який має на меті надати їм підтримку для професійного та особистісного розвитку в майбутньому.

Контекст

Сучасна освіта спрямована на вивчення багатьох освітніх предметів, які формують загальне уявлення про світ. Проте серед них немає предметів, які б допомогли у визначенні майбутньої професії. Згідно з підрахунками експертів в галузі освіти України близько 44% випускників ВНЗ не працюють за фахом, та близько 15% всіх дорослих представників населення. Це відбувається через те, що абітурієнти не розуміють всіх складнощів майбутньої професії, або розчаровуються у вибраному фаху.

Чому саме так стається? Бо в підлітковому віці, коли дівчата та хлопці обирають траєкторію кар’єрного розвитку, поруч немає підтримки та тих, хто б міг допомогти у вирішенні такого складного питання. Наше рішення - надати підлітками дорослого наставника, який є прикладом та міг би поділитися власним набутим досвідом у вирішенні проблемних питань, навіть за межами виключно визначення професійної траєкторії.

Місія проєкту створити в українському суспільстві рух профорієнтаційної підтримки для підлітків, які зазвичай у їхньому віці опиняються на роздоріжжі професій, шляхів здобуття освіти та в пошуку свого призначення. 

Хто може взяти участь?

У ролі менті  запрошуємо до участі підлітків, які навчаються у 10 та 11 класах.

У ролі менторів ми будемо раді бачити фахівців з різноманітних сфер

До проєкту будуть запрошені 30 підлітків та 30 наставників.

Формат

Усі деталі про проєкт з'являться згодом. Аби не пропустити старту проєкту, рекомендуємо заповнити форму з вашими контактами. Так ми зможемо вас особисто повідомити про всі деталі проєкту: https://bit.ly/3uIJsmg 

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту «eleMentor» Ігоря Єфименка за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

eleMentor

Менторський проєкт для підлітків, який має на меті надати їм підтримку для професійного та особистісного розвитку в майбутньому.

Детальніше про проект