CHARITYPRO

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій.
Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також забезпечити можливості для професійного та особистісного розвитку представників громадської сфери.

Контекст
Благодійна та громадська сфери невпинно розвиваються. За останнє десятиліття вони швидко адаптовувались під впливом глобальних змін, проте проблеми залишаються тими ж — недовіра населення, непублічність базової звітної інформації, невміння донести свої ідеї цільовим аудиторіям та непослідовність діяльності через відсутність стратегії та чітких процесів всередині організації. Саме тому Klitschko Foundation вбачає потребу в поширенні принципів доброго врядування, розвитку культури благодійництва та громадянського суспільства в Україні.

Місія проєкту — підвищити ефективність роботи благодійних та громадських організацій і сприяти розвитку їхньої прозорості та підзвітності. Крім того, проєкт поширює культуру благодійництва, допомагаючи організаціями вести зрозумілу та доступну діяльність, комунікацію, що підвищує рівень довіри населення.

Проєкт має на меті допомогти працівникам громадських та благодійних організацій отримати знання, необхідні для підвищення рівня діяльності організації, мотивувати до співпраці з іншими організаціями, створити мережу однодумців для постійного обміну актуальними знаннями та досвідом. 

Хто може взяти участь?
До участі запрошуємо вмотивованих представників/ць БО і ГО з усієї України, які хочуть зростати професійно та розвивати свою організацію.

Формат проєкту:
Усі деталі про проєкт з'являться згодом. Аби не пропустити старту проєкту, рекомендуємо заповнити форму з вашими контактами. Так ми зможемо вас особисто повідомити про всі деталі проєкту: https://bit.ly/3uIJsmg

Фінансування
Проєкт фінансується за кошти Klitschko Foundation.

Контакти
У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерки проєкту CHARITYPRO Оксани Дядюри за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHARITYPRO

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій. Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також ...

Детальніше про проект