CHALLENGE ACADEMY

Міжнародний освітній проєкт для підлітків з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати екосвідомими й розвинути свої лідерські якості.

Контекст 

Підлітки в усьому світі різні завдяки унікальним традиціям та особливостям менталітету. Проте виклики, з якими вони стикаються, а також питання, що їх хвилюють – безумовно схожі. Знайомство з цінностями однолітків з інших країн може підштовхнути їх до змін у власному житті та житті громади. Саме це спонукало нас разом з німецьким фондом DFB-Stiftung Egidius Braun зібрати на 6-денний інтенсив для креативних та вмотивованих підлітків, які мріють глобально, а діяти готові локально.

Місія проєкту

Через міжкультурний обмін навчити підлітків бути соціально активними, критично сприймати світ і ставати змінотворцями у локальних громадах.

Програма

Програма побудована за методом Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge» (фокус, спритність, координація та витривалість). На кожен блок методу виділяється один день ​​проєкту, який включає три основні сесії, які охоплюють різні точки зору на поточну тему.

Дати проєкту: 30.07 - 04.08 2021 року.

20.07 - результати першого етапу відбору;

22-24 - відеоінтерв’ю;

26-27 - результати фінального відбору;

Під час проєкту учасники/ці: 

- знайомляться з методом Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge»;

- дізнаються, як саме вони можуть піклуватися про планету і творити зміни у своєму суспільстві;

- сформують свої цілі на майбутнє;

- розвинуть лідерські якості; 

- вироблять нові екологічні звички; 

- зможуть попрактикувати навички англійської мови.

Учасники проєкту 

15 підлітків з України та 15 підлітків з Німеччини віком 14-16 років. 

Критерії відбору: 

- бути підлітком 14-16 років;

- бути громадянином чи громадянкою України або Німеччини;

- заповнення анкети на 100%;

- мотивація участі у проєкті;

- володіти англійською на рівні В1/В2 (Середній). Наявність сертифікату, що підтверджує рівень знань не є обов’язковою.

Формат 

Онлайн, через застосунок Zoom. 

Мова проєкту — англійська.

Партнер

DFB-Stiftung Egidius Braun – це фонд Футбольної асоціації Німеччини, названий на честь її президента Егідіуса Брауна. Окрім стабільної підтримки спорту, благодійна організація має і соціальний напрямок роботи. 

Метод Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge» впроваджується завдяки Klitschko Ventures та the Competence Center for Intrapreneurship університету Санкт-Галлена.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHALLENGE ACADEMY

Міжнародний освітній проєкт для підлітків з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати екосвідомими й розвинути свої лідерські якості.

Детальніше про проект