CHALLENGE ACADEMY

Це міжнародний освітній проект для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати еко-свідомими і розвинути лідерські якості. Після повернення додому учасники організовують проект для своєї громади.


Підлітки в усьому світі різні завдяки унікальним традиціям та особливостям менталітету. Проте виклики, з якими вони стикаються, а також питання, що їх хвилюють – безумовно схожі. Знайомство з цінностями однолітків з інших країн може підштовхнути їх до змін у власному житті та житті громади. Саме це спонукало нас разом з німецьким фондом “DFB-Stiftung Egidius Braun” зібрати на 6-денний інтенсив креативних та вмотивованих підлітки, які мріють глобально, а діяти готові локально.

 

Програма проекту

Усі тренінги проводяться англійською мовою. Саме тому це чудова нагода попрактикувати свої мовні навички. А спілкуючись з однолітками з Німеччини, можна також вдосконалити рівень німецької.

Учасники проекту дізнаються, як саме вони можуть піклуватися про планету і творити зміни у своєму суспільстві. Під час тренінгів вони познайомляться з методом Володимира Кличка “F.A.C.E. the Challenge“. Він поєднує у собі духовні та фізичні практики і базується на 4 стовпах: Зосередженість, Спритність, Взаємозв’язок та Витривалість. Метод має на меті зміцнити силу волі та навчити перетворювати проблеми на виклики.

Підлітки також сформують свої цілі на майбутнє, розвинуть лідерські якості та вироблять нові екологічні звички. А завдяки креативним завданням у командах дізнаються, що саме поряд з однодумцями ми стаємо сильнішими, а наші ідеї легше втілювати у життя.

Знання набагато краще засвоюються, коли навчаєш інших. Тому, повернувшись у свої громади, учасники проведуть власний проект у рідних містах та селах, під час якого поділяться тим, що дізналися.

Що необхідно для участі?

- Бути підлітком 14-16 років та навчатися в 8-10 класах.

- Проживати на території України.

- Володіти англійською на рівні В1/В2 (Середній). Знання німецької хоча б на базовому рівні (А2/В1) буде перевагою, щоб легше комунікувати з німецькими учасниками проекту. Наявність сертифікату, що підтверджує рівень знань – не обов’язкова. Рівень мови ми визначимо за допомогою анкети під час першого етапу та інтерв’ю під час другого етапу відбору, які проводяться англійською мовою.

- Мати відповідні документи (нотаріальний дозвіл від батьків на виїзд за кордон та закордонний паспорт). Паспорт потрібно зробити до 1 червня.

З України буде відібрано 21 учасників та учасниць.

Умови участі

Тривалість проекту: 3-8 липня.

Локація: освітньо-спортивний центр у м. Маленте, Німеччина.

Участь - безкоштовна, на конкурсній основі. Організації-партнери покривають проїзд з Києва до Німеччини та назад, проживання і харчування. За власний рахунок фіналісти добираються до Києва і додому та оформлюють документи (закордонний паспорт й нотаріальний дозвіл від батьків на виїзд за кордон).

 

Реєстрація на проект

До 1 квітня зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

1. Заповни свій профіль у системі.

2. Обери проект “Challenge Academy”

3. Дай відповідь на всі запитання анкети англійською.

4. Додай своє фото.

5. Зніми відеопрезентацію англійською мовою до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата). Представся та розкажи про 3 свої плани на наступних 5 років.

6. Завантаж відео на YouTube і дай посилання на нього в анкеті. Прослідкуй, щоб твоя відео-візитівка не була у відкритому доступі, а переглянути її можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування “Відкритий доступ” на “Доступ за посиланням”.

Півфінал

8 квітня 2019 року на сайті Klitschko Foundation ми оголосимо 100 переможців першого етапу конкурсу.

З 8 по 18 квітня з понеділка по четвер (з 10:00 до 19:00) ми проведемо з учасниками конкурсу телефонні інтерв’ю та Skype-розмови. Одному кандидату ми телефонуємо не більше 3 разів. Ті кандидати, які не вийдуть на зв’язок, автоматично вибувають із конкурсу.

Фінал

22 квітня ми оголосимо учасників освітнього проекту “Challenge Academy” 2019 від Klitschko Foundation.

До того, як потрапити на проект, фіналісти виконують завдання менеджера: проводять власне дослідження та презентують його результати, дивляться фільми, пишуть есе та проходять тест на визначення типу особистості.

Партнер проекту

“DFB-Stiftung Egidius Braun” – це фонд Футбольної асоціації Німеччини, названий на честь її президента Егідіуса Брауна. Окрім стабільної підтримки спорту, благодійна організація має і соціальний напрямок роботи. Наприклад, для Харківської дитячої лікарні №6 фундація вже кілька років поспіль закуповує необхідне обладнання та допомагає у лікуванні дітей з лейкемією. Девіз організації  „Fußball — Mehr als ein 1:0!“ Він означає, що футбол  це більше, ніж просто гра з рахунком.

Метод Володимира Кличка „F.A.C.E. – the Challenge“ впроваджується завдяки Klitschko Ventures та the Competence Center for Intrapreneurship університету Санкт-Галлена. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHALLENGE ACADEMY

Це міжнародний освітній проект для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати еко-свідомими і розвинути лідерські якості. Після повернення додому учасники ...

Детальніше про проект