Canada Volunteers

Це спільний проект Фонду Кличка з канадським університетом Манітоби. 6 студентів приїдуть з Канади в Україну і стануть волонтерами в наших школах, коледжах та громадських організаціях аби викладати англійську дітям та дорослим та проводити освітні та спортивні проекти.

Згідно з дослідженням компанії Education First, Україна займає останню позицію серед країн із середнім рівнем володіння англійської. Тому Фонд Кличко запросив до України декількох студентів з університету Манітоби, що в Канаді. Волонтери допоможуть українцям краще опанувати іноземну мову, підготують до іспитів та розроблять разом з учителями більш ефективні методики навчання.

2016 рік – рік англійської мови в Україні, тому Фонд Кличко доєднується до заходів з популяризації та розповсюдження міжнародної мови. Знання та використання англійської – це крок до знань та можливостей по всьому світу.

Мета проекту:
− допомогти учням у вивченні англійської мови
− сприяти двосторонньому культурному обміну
− популяризувати міжнародну дружбу

Початок реалізації проекту: квітень 2016 року

Бенефіціари: діти шкільного віку, персонал освітніх закладів, члени громадських організацій.

Географія проекту: вся Україна.

Фінансування проекту: волонтери прибувають до України за власний кошт. Їхнє проживання та, за можливості, харчування забезпечує приймаюча сторона.

 

Наші волонтери:

 • Іванка Ваткін 20 років
  «Вивчаючи східноєвропейські мови, я зрозуміла, що, окрім своєї мови, потрібно вчити й інші, адже більша кількість мов дає тобі більше можливостей»
 • Лука Романець 20 років
   «Хоча я й маю українське походження, але мовою майже не володію. Нині моєю метою є вивчити українську мову та зробити щось корисне для України»
 • Чунг Сінг Мак (Брайан) 24 роки
  «Дуже зацікавився Україною, коли в 2013 році взяв участь в освітній поїздці до Києва, тому зараз із нетерпінням очікую на участь у цьому літньому проекті, щоб краще познайомитися з українцями та надихнутися культурою»
 • Мааріт Тимчишин 25 років
   «Маю великий досвід викладання англійської мови для іноземців у Канаді. Готова ділитися знаннями та допомагати» 
 • Кірстен Тарвс 22 роки
   «Захоплююся українським фольклором та його впливом та слов’янську літературу. Викладала англійську мову в університеті Манітоби, у кількох країнах Європи, а тепер хочу взяти участь у проекті обміну з Україною і попрацювати викладачем англійської для дітей і дорослих»
 • Лариса Захарчук 20 років
   «Протягом 10 років вчилася в Українській школі в Канаді, а потім працювала волонтером з дітьми, вчила їх української мови, традицій і цінностей. Хочу допомогти й маленьким українцям з англійською мовою»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Canada Volunteers

Це спільний проект Фонду Кличка з канадським університетом Манітоби. 6 студентів приїдуть з Канади в Україну і стануть волонтерами в наших школах, коледжах та громадських організаціях аби викладати англійську дітям та ...

Детальніше про проект