Aspen Teens: fight for UA dream

Освітній проєкт для підлітків, де вони висловлюватимуть свої думки щодо майбутнього України, пропонуватимуть власні концепції та аналізуватимуть твори відомих мислитеів.

Контекст

За останній рік, питання місця України у світі та її майбутнього стало головною темою для роздумів не лише українців, а й світових лідерів. Численні експерти щодня продукують свої ідеї, зокрема щодо того, чому ми переможемо якою буде наша держава після війни. Проте ці дискусії вже давно втратили вікові обмеження. Підлітків також цікавить питання майбутнього України. Вони, як і всі, також переживають тягар війни. Це змушує їх замислюватись: а що далі? Саме тому ми повинні розвивати платформу для таких роздумів, адже від їх результату залежить наше майбутнє.

Місія проєкту

Через проведення філософських семінарів — створити спільноту підлітків, де вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізуватимуть тексти відомих мислителів та даватимуть свою оцінку й актуальність тих чи інших думок.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-17 років, які готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Формат проєкту

Проведення 2-денних філософських семінарів в онлайн-форматі. На кожному семінарі буде до 20 підлітків. Щоб якомога більше молодих людей змогли взяти участь у проєкті та підлаштувати собі зручні дати, таких семінарів буде проведено десять. В кінці проєкту для учасників семінарів буде проведено Reunion — спільна зустріч у безпечному місці.

Таймінг

Cерія діалогів відбуватиметься з 10 березня до 3 червня 2023 року. Reunion буде в липні, точна дата буде повідомлена згодом.

Реєстрація

Реєстраційна форма за посиланням. Процес реєстрації триватиме до 10 березня. Опісля тобі прийде лист з відповідю, а потім ти дізнаєшся свою групу та точну дату проведення вашого семінару.

Партнер проєкту

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти організаторів проєкту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської спілки Аспен Інститут Київ.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджера проєкту Ігоря Єфименка за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Aspen Teens: fight for UA dream

Освітній проєкт для підлітків, де вони висловлюватимуть свої думки щодо майбутнього України, пропонуватимуть власні концепції та аналізуватимуть твори відомих мислитеів.

Детальніше про проект