СТАЖУВАННЯ

Тримісячна програма, яка має на меті надати перший професійний досвід студентам 2-4 курсів навчання

Контекст

Студенти нарікають, що університети не готують їх до реальних робочих умов. Однак це і не є їхнім першочерговим завданням. Аби знайти першу роботу, студентам потрібен практичний досвід. У той же час, роботодавці не завжди готові вкладати свій час, щоб розвивати молодих співробітників. Компанії часто не бачать для себе цінності у навчанні молоді, цим самим забираючи у себе шанс підготувати члена команди.

Місія проєктунадати молоді змогу відчути всі етапи працевлаштування: від співбесіди до рекомендацій для першого місця роботи, а також допомогти зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Хто може взяти участь?

Студенти/ки 2-4 курсів закладів вищої освіти міста Києва.

Під час проєкту учасники/ці: 

 • мають змогу відчути на собі реальну робочу атмосферу;
 • знайомляться зі сферою благодійності, зокрема в Україні;
 • залучаються до громадської діяльності;
 • долучаються до реалізації проєктів чи роботи комунікаційного відділу фонду;
 • беруть участь у тренінгах та лекціях на актуальні теми;
 • вчаться актуальні для XXI століття навички.
 • стають частиною великої спільноти фонду;
 • реалізовують власні вебінари про можливості для молоді;
 • отримують рекомендації для подальшого працевлаштування.

Проєкт реалізовувався з 2015 по 2020 рік. 

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

 

Часті запитання (FAQ)

Чи отримуватиму я платню за роботу?

Стажування – це перш за все навчання. Фонд дає можливість студентам доповнити теоретичні знання практичними навичками. Ти отримаєш безцінний досвід, абсолютно безкоштовно.

Чи матиму я підтвердження проходження стажування?

Кожен кандидат підпише офіційний договір з Klitschko Foundation, в якому будуть зазначені його права та обов`язки під час проходження стажування. Після успішного закінчення проєкту стажер отримає сертифікат із додатком про виконувані ним обов`язки.

Чи зможу я раніше завершити стажування?

Програма розрахована на 3 місяці. Сертифікат отримають ті, хто пройде стажування до кінця. Стажування передбачає 135 годин, відпрацьованих в офісі. У іншому разі договір між сторонами буде розірвано.

Чи потрібен досвід роботи?

Одне із завдань Фонду – допомогти молоді отримати перший практичний досвід роботи. Попередня участь в освітніх або соціальних проєктах лише додасть тобі шансів у конкурсі, але не є обов’язковою.

Чи має значення спеціальність в університеті?

Спеціальність не має значення, важливіше – твої особисті інтереси і бажання розвиватися у напрямках, що пропонує Фонд.

Чи достатньо я матиму часу, щоб поєднувати навчання і стажування?

Тайм-менеджмент – одна із необхідних навичок успішної людини. Ефективність твого навчання і стажування залежатиме від вміння правильно спланувати свій день. Враховуючи розклад в університеті ти обереш зручні для себе час та дні стажування. Що більше участі ти братимеш у житті Фонду – то більших результатів досягнеш.

Як я отримуватиму завдання?

Завдання формуватимуть керівники Фонду та менеджери проєктів. Стажування розраховане на розвиток вже наявних навичок, тому, перш за все, ти отримуватимеш завдання відповідно до зазначених у анкеті навичок. Проте багато чого ти робитимеш тут вперше. Врешті, ініціатива завжди вітається!

Яким чином ми будемо вчитися? Як контролюватиметься виконання завдань?

Роль Фонду – дати тобі практичне завдання, твоя – самотужки шукати відповіді. Ми хочемо навчити тебе знаходити креативні рішення, тому не сподівайся отримати поетапну інструкцію. Ми цінуємо зусилля і бажання навчатися, а якісно виконана робота – це твій досвід і привід для рекомендацій.

Чи є особливі правила, на які варто звернути увагу?

Фонд цінує свою репутацію, тому для стажерів у нас є певні правила. Офіс Фонду знаходиться у бізнес-центрі, куди задля безпеки можна потрапити лише з документами та за попередньою домовленістю. Ви отримаєте доступ до інформації, яка може бути важливою та конфіденційною − її варто залишати у стінах офісу. Ми завжди раді спілкуванню, тому працюємо у форматі відкритого простору, але цінуємо тишу і час кожного.

Чи зможу я отримати роботу у Фонді після стажування? 

У Фонді працює невелика команда, а проєктів та ідей щоразу більшає. Щойно з`являється відкрита вакансія – ми раді запросити випускників проєкту на співбесіду. Стажування – це твій випробувальний термін. Зможеш довести, що поділяєш наші цінності – у тебе є всі шанси приєднатися до команди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

 • 10 проєктів вже проведено
 • 1426 дітей взяли участь
 • 313 локальних проєктів проведено
Детальніше про проект