КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику, який об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя

Контекст

Згідно з результатами дослідження британської компанії ChildWise, 99,8% європейських школярів віком від 11 до 16 років мають мобільні телефони, персональні електронні гаджети та постійний доступ до Інтернету. Тому свій вільний час діти часто проводять у соціальних мережах та за комп’ютерними іграми. Замість того, щоб гратися на подвір’ї та фізично розвиватися, вони сидять біля екранів комп’ютерів і телевізорів. До цього додається відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей. 

Місія проєкту об’єднати місцеві громади та популяризувати активний та здоровий спосіб життя за допомогою забезпечення необхідної інфраструктури.

Учасники

Учасниками стали діти шкільного віку, їхні батьки, вчителі та вчительки і адміністративний персонал шкіл, місцеві громадські організації з усієї України.

Формат проєкту

Потенційні учасники/ці розповідали історії своїх спортивних занять у відео- чи фотоформаті, отримували дозвіл від директора школи на встановлення майданчика. Якщо заявка потрапляла в список переможців, то незабаром на території школи облаштовували спортивний майданчик. 

Фінансування

Проєкт фінансувався за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation та Фундації Кока-Кола.

Проєкт існував з 2005 по 2018 рік. У 2018 році реалізацію проєкту було завершено.

  • 201 майданчик
    встановлено
  • 145 міст та сіл
    взяли участь
  • 15 505 заявок
    на участь у проекті

Клич друзів – граймо разом!

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект