#FootballPeople ONLINE ANTI-DISCRIMINATION SESSIONS

Освітній онлайн-проєкт для спортивних тренерів та тренерок про боротьбу з дискримінацією в спорті.

Контекст

Спорт є важливим елементом розвитку людини, як фізичного, так і ментального. Та, на жаль, займаючись спортом, молодь стикається з булінгом, стереотипами і упередженістю. Окрему увагу слід приділити саме дискримінації учнів та учениць за видами спорту. Мабуть, усі ми знайомі зі стереотипом, що футбол — це гра для хлопців, а от гімнастика — то для дівчат. Але ж насправді займатись і тим, і іншим можуть і хочуть усі, але стереотипи не дають всебічно розвиватись. 

Місія проєкту — здолати дискримінацію у спорті та його викладанні, надати вчителям/кам і тренерам/кам знання та навички для боротьби і запобіганню булінгу. 

Учасники/ці

Учасниками/цями проєкту стали тренери/ки школи чи футбольної команди з кожного куточка України.

На проєкті учасники/ці: 

  • обговорювали боротьбу з пасивністю серед дівчат під час занять спортом, заохочення їх до заняття футболом і спортом загалом;
  • зустрілися з українськими впливовими особами та чемпіонами/ками;
  • отримали методичку «#FootballPeople» з вправами, які допоможуть провести  заняття проти стереотипів у закладах освіти.
  • провели заняття для молодих спортсменок у своїй місцевості, спрямовані на підвищення залученості дівчат до різноманітних спортивних активностей.

Проєкт пройшов у 2020 році онлайн через застосунок Zoom.

Партнери

Fare Network — організація, що складається з мережі НУО, спортивних клубів та груп вболівальників, спрямованих на боротьбу з усіма формами дискримінації на всіх рівнях спорту. Виступаючи проти расизму, гомофобії, ультраправого націоналізму та дискримінації людей з інвалідністю, FareNet створив #FootballPeople Weeks як спосіб боротьби з дискримінацією у футболі. 

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти партнерської організації Fare Network.

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерки проєкту «#FootballPeople оnline anti-discrimination sessions» Оксани Дядюри за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

#FootballPeople ONLINE ANTI-DISCRIMINATION SESSIONS

Освітній онлайн-проєкт для спортивних тренерів та тренерок про боротьбу з дискримінацією в спорті.

Детальніше про проект