FOOTBALL FOR EVERYONE

Проєкт для вчителів/ок фізичного виховання та тренерів/ок, який покликаний боротися з гомофобією, трансфобією та дискримінацією через спорт та футбол, зокрема.

Дослідження Scotland’s Equality Network «Out for Sport» показує, що понад  79% вважають, що в спорті існує проблема гомофобії, тоді як 62% спостерігали або переживали гомофобію чи трансфобію у спорті. За останні 10 років серед опитаних кількість тих, хто переживав або був свідком гомофобії чи трансфобії у спорті, зросла до 80%. Дискримінація людей за їхньою гендерною ознакою все ще залишається актуальною проблемою суспільства.

Місія проєкту

Вплинути на рівень дискримінації в спорті, що стосується гендерної рівності та сексуальної орієнтації та надати інструменти для боротьби проти дискримінації.

Хто може взяти участь?

Вчителі/ки фізичного виховання та тренери/ки.

Критерії відбору

- бути тренером/ою футбольної команди або вчителем/ою фізичного виховання у школі;

- бажання отримати знання та поділитись власним досвідом;

- повнота відповідей у реєстраційній формі;

- готовність реалізовувати зміни у місцевій громаді, поширювати знання та впроваджувати нові методики;

- чітка мотивація;

- гендерний та територіальний баланс; 

- відповідність до вимог програми проєкту та актуальність для учасника.

Обов’язковою умовою участі є проведення локального проєкту щонайменше для 15 школярів. Під час його реалізації випускники проєкту застосовують отримані знання та навички на практиці. Так жителі регіонів мають можливість долучитися до неформальної освіти.

Програма

Проєкт передбачає проведення 7 онлайн-сесій про гендерну рівність, боротьбу з гомофобією, дискримінацію, рівність в спорті та психологію. 

Після проєкту учасникам/цям потрібно буде провести власні сесії з учнями/цями чи командами, яких вони тренують. 

Формат проєкту

Онлайн через застосунок Zoom.

Таймлайн 

  1. 29 січня – 10 лютого – прийом анкет.
  2. 15 - 24 лютого – навчальна частина.
  3. 24 лютого - 12 березня – реалізація локальних проєктів.

Анкета

Прийом анкет на проєкт завершено.

Партнери

Проєкт реалізовується в межах місяця Football v Homophobia Month of Action, який ініційований організацією Fare Network і Football v Homophobia.

Football v Homophobia  — це міжнародна ініціатива, яка існує для боротьби з дискримінацією за ознакою гендерної ідентичності та проявів сексуальної орієнтації на всіх рівнях футболу.

Fare Network організація, що складається з мережі НУО, спортивних клубів та груп вболівальників, спрямованих на боротьбу з усіма формами дискримінації на всіх рівнях спорту. Виступаючи проти расизму, гомофобії, ультраправого націоналізму та дискримінації людей з інвалідністю.

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерки проєкту «Football for everyone» Оксани Дядюри за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

FOOTBALL FOR EVERYONE

Проєкт для вчителів/ок фізичного виховання та тренерів/ок, який покликаний боротися з гомофобією, трансфобією та дискримінацією через спорт та футбол, зокрема.

Детальніше про проект