FALLING WALLS LAB KYIV

Міждисциплінарна конференція, на якій молоді генії презентують свої інноваційні ідеї в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері

Контекст

Регіональні конференції (такі як Falling Walls Lab Kyiv) передують щорічній Falling Walls Conference у Берліні, що була заснована 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини. У 2015 році Klitschko Foundation отримав почесне право надати молодим українським вченим майданчик для презентації наукових проектів. У 2017 році ми втретє провели конференцію Falling Walls Lab у Києві. 

Місія проєктунадати можливість молодим вченим і фахівцям презентувати свої ідеї, науково-дослідницькі проєкти та ініціативи всьому світу. 

Учасники

Учасниками стали інноваційні мислителі/ки з найрізноманітніших дисциплін, молоді професіонали/ки, підприємці і підприємиці.

Фінансування

Проєкт фінансувався за кошти благодійного фонду Klitschko Foundation.

Проєкт реалізовувався у Києві у офлайн-форматі з 2015 по 2017 рік. У 2017 році реалізацію проєкту було завершено.

 • 199 заявки
  на участь
 • 33 експерта
  оцінювали виступи
 • 65 талантів
  презентували ідеї

Falling Walls Lab Kyiv 2016

переглянути

У 2015 році Klitschko Foundation отримав почесне право надати молодим українським вченим майданчик для презентації наукових проектів. У 2017 році ми втретє провели конференцію Falling Walls Lab у Києві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

FALLING WALLS LAB KYIV

Міждисциплінарна конференція, на якій молоді генії презентують свої інноваційні ідеї в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері

 • 199 заявки на участь
 • 33 експерта оцінювали виступи
 • 65 талантів презентували ідеї
Детальніше про проект