DREAMSHIP

3-місячне стажування, яке надає професійний досвід і розуміння кар’єрних перспектив в Україні для українських студентів, що навчаються за кордоном.

Контекст

Поняття «відтік мізків» вже давно не нове для українського суспільства. Так, згідно з Індексом глобальної конкурентоспроможності Світового економічного форуму, спроможність України утримувати таланти займає 129 місце із 137 країн. Причиною цього є те, що студенти зіштовхуються з такими викликами як нерозуміння того, як можна розвиватись у цікавій їм сфері в Україні,  роботодавці, що шукають тільки професіоналів з досвідом, малорозвинена культура стажувань, а також відсутність дистанційних можливостей. Натомість у країнах, де навчаються українці, не завжди є багато можливостей для стажування іноземців. Ми ж готові продемонструвати, що свій перший досвід роботи можна здобути в Україні, і що тут є ті організації та компанії, які готові допомогти студентам у цьому. 

Місія

Проєкт «Dreamship» покликаний створити студентам-українцям, які навчаються за кордоном, умови для здобуття першого досвіду роботи та старту для інтеграції в українське професійне середовище.

Програма

Під час стажування стажери зможуть: 

- розробити власний план кар’єрного зростання, почати втілювати його та відслідковувати свої успіхи протягом стажування у фонді;

- здобути перший досвід роботи та розвинути свої soft- та hard-skills через роботу над реальними завданнями від менеджерів Klitschko Foundation;

- отримувати фідбек на свої задачі та мати підтримку від команди; 

- долучитися до нетворкінгу із експертами зі сфери проєктного менеджменту, емоційного інтелекту, кар’єрного зростання, ораторського мистецтва тощо.

- попрацювати в команді та розробити ідею власного проєкту, яку можна буде втілити;

- дізнаються про сферу благодійності, зокрема в Україні;

- скористатися можливістю познайомитись із роботою інших ГО і БО в Україні та пройти у них інтенсивне 2-тижневе онлайн-стажування; 

- отримати рекомендації для подальшого працевлаштування.

Хто бере участь у проєкті? 

Студенти-українці, які навчаються за кордоном.

Критерії відбору: 

- вік - від 18 років;

- зацікавленість у проєктному менеджменті/комунікаціях/фандрейзингу;

- наявність відеорезюме;

- проходження онлайн-співбесіди та виконання тестового завдання;

- можливість стажуватись онлайн з розрахунку 20-25 годин на тиждень.

Важливо: спеціальність, за якою навчається студент/студентка, не відіграє важливу роль. Ви можете вивчати біоінженерію чи режисуру, але якщо вам цікавий проєктний менеджмент і ви хочете отримати знання та навички з цієї сфери, то будемо раді бачити вас серед стажерів.

Під час стажування стажери обов’язково мають пройти курс «Синергія» на діджитал-платформі Impactum. 

Формат

Онлайн, 20-25 годин на тиждень. Стажування не оплачується.

Таймлайн

14-31.05 - подача анкет;

1-2.06 - проходження інтерв’ю та виконання тестового завдання;

3.06 - оголошення результатів відбору через імейли;

7.06-7.09 - період стажування.

Анкета

Посилання на анкету: bit.ly/Dreamship2021

Історія та актуальність проєкту

2020  влітку до фонду звернулись дві студентки, Дар’я Малевка та Дар’я Шепетько. Обидві дівчини навчаються за кордоном, у Франції та Латвії відповідно. Тоді дівчата шукали стажування на літо, щоб здобути досвід та виконати вимоги своїх університетів, де стажування є обов’язковою частиною навчального процесу. Ми надали студенткам таку можливість. Цікаво, що ні дівчата, ні команда фонду ніколи не бачились вживу, але на ефективність співпраці це не вплинуло. Згодом стажерки в межах фонду реалізували проєкт «Teenovation». Для нас це був перший досвід організації онлайн-стажування для студентів із-за кордону. 

2021  на початку року ми запустили стажування у комунікаційному відділі. Серед команди стажерів у нас знову з’явились студенти, що навчаються за кордоном. Тоді директорка фонду Аліна Носенко запропонувала реалізувати проєкт для українських студентів і допомогти їм отримати перший досвід і таким чином відповісти на актуальний запит молоді за кордону в пошуку свого місця для стажування. Ми командою фонду та стажерів почали працювати над розробкою програми. Так народився проєкт «Dreamship», назва якого сама говорить за себе  dream  мрія, internship  стажування. Розпочинаємо наше омріяне стажування!

Контакти

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

DREAMSHIP

3-місячне стажування, яке надає професійний досвід і розуміння кар’єрних перспектив в Україні для українських студентів, що навчаються за кордоном.

Детальніше про проект