DEMOCRACY GAME

Інтелектуальна онлайн-гра для піділітків про демократію

Контекст

Ніхто не народжується хорошим громадянином, жодна країна не народжується демократичною, а демократичні процеси продовжують розвиватися протягом всього життя. Молоді люди мають бути включені в цей процес з самого народження. Саме тому, у 2021 році ми разом з нашими партнерами створили проєкт Democracy Hub освітню платформу та онлайн-проєкт, спрямовані на розвиток спільноти проактивної молоді. Democracy Game є однієї із ініціатив в межах проєкту.

Місія

Ініціатива покликана об’єднати молодь навколо тем демократії, активного громадянства та відповідального ставлення до свого майбутнього через інформативно-ігрові формати.

Програма

Інтелектуальна онлайн-гра, що включає в себе відповіді кожної команди на різноманітні питання в межах вказаної тематики гри. Гра буде відбуватися у 3 раунди по 12 питань. На підготовку відповіді кожна команда буде мати 60 секунд.

Хто може взяти участь? 

Долучитися до онлайн-гри можуть команди у складі 3-6 людей, віком 13-18 років. 

Важливо, що у команді має бути хоча б один/на випускник/ця одного чи кількох проєктів фонду. Також випускники проєктів Klitshcko Foundation можуть реєструватися, якщо не мають команди. Ми допоможемо знайти свою команду. 

Формат

Ініціатива буде реалізовуватись у форматі онлайн-гри на платформі Open Quiz разом з прямою трансляцією на платформі YouTube.

Таймінг

10-19.01 - період подачі анкет на участь

20.01 - день проведення гри. Час - 16:00-18:00

Усі команди, що зареєструються, будуть додані до спільного чату. Далі саме у чаті учасники отримають додаткові інструкції для гри.

Анкета

Податись можна за лінком: bit.ly/3t9C5Dq

Важливо! Дедлайн подачі 19.01 до 18:00 включно.

Партнери

Проєкт реалізовується у партнерстві з Crossing Borders за фінансування CISU.

Crossing Borders — неприбуткова громадська організація, яка розвиває активне громадянство серед молоді.

CISU — незалежна асоціація з 280+ данських громадських організацій, які залучені в розвиток таких регіонів, як Азія, Африка, Латинська Америка та Східна Європа.

У разі виникнення питань звертайтесь за поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).