CHALLENGE ACADEMY

Міжнародний освітній проєкт для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати еко-свідомими і розвинути лідерські якості

Контекст 

Підлітки в усьому світі різні завдяки унікальним традиціям та особливостям менталітету. Проте виклики, з якими вони стикаються, а також питання, що їх хвилюють – безумовно схожі. Знайомство з цінностями однолітків з інших країн може підштовхнути їх до змін у власному житті та житті громади. Саме це спонукало нас разом з німецьким фондом “DFB-Stiftung Egidius Braun” зібрати на 6-денний інтенсив креативних та вмотивованих підлітки, які мріють глобально, а діяти готові локально.

Місія проєкту

Через міжкультурний обмін навчити підлітків бути соціально активними, критично сприймати світ і ставати змінотворцями у локальних громадах.

Хто є учасниками проєкту? 

Підлітки віком 14-16 років з усієї України.

Під час проєкту учасники/ці: 

- дізнаються, як саме вони можуть піклуватися про планету і творити зміни у своєму суспільстві;

- знайомляться з методом Володимира Кличка “F.A.C.E. the Challenge“;

- формують свої цілі на майбутнє;

- розвивають лідерські якості; 

- виробляють нові екологічні звички; 

- практикують навички англійської та німецької мов.

Через поширення COVID-19 проєкт було призупинено у 2020 році.

Фінансування

Фінансування проєкту у 2019 році здійснювалось за підтримки німецького фонду DFB-Egidius Braun Stiftung, а також за кошти Klitschko Foundation.

Партнер проекту

“DFB-Stiftung Egidius Braun” – це фонд Футбольної асоціації Німеччини, названий на честь її президента Егідіуса Брауна. Окрім стабільної підтримки спорту, благодійна організація має і соціальний напрямок роботи. 

Метод Володимира Кличка „F.A.C.E. – the Challenge“ впроваджується завдяки Klitschko Ventures та the Competence Center for Intrapreneurship університету Санкт-Галлена. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHALLENGE ACADEMY

Міжнародний освітній проєкт для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати еко-свідомими і розвинути лідерські якості

Детальніше про проект