KLITSCHKO TOURNAMENT

Міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

Контекст

Молодь завжди потребувала і потребує підтримки у розвитку своїх талантів та здійсненні мрій. Добре, коли поряд завжди є ті, хто готовий надати її. Тоді молодь отримує все необхідне для розвитку та досягнення вершин. Саме участь у турнірі такого формату є важливим кроком до амбітної та успішної молоді, та стає трампліном для наступних перемог на чемпіонатах Європи та світу. Тут також забезпечуються всі можливості для обміну досвідом з іншими учасниками турніру та для формування міжкультурного діалогу.

Місія проєкту популяризація боксу, як олімпійського виду спорту серед молоді, підвищення спортивної майстерності учасників, зміцнення і розвиток дружніх відносин з боксерами з України і закордону, популяризація здорового способу життя серед населення, відкриття молодих талановитих спортсменів.

Хто є учасником проєкту? 

Молоді боксери, які мають спортивну кваліфікацію не нижче 1 спортивного розряду.

Щороку в змаганнях брали участь близько 150 учасників. Завдяки саме цьому турніру боксерський світ вперше дізнався про майбутніх чемпіонів Олімпійських ігор Василя Ломаченка та Олександра Усика, чемпіона світу Євгена Хитрова, бронзового призера Олімпійських Ігор В’ячеслава Глазкова, а також багатьох інших видатних спортсменів, котрі з року в рік примножують славу українського спорту. І це тільки початок!

Турнір був ініційований боксерською спільнотою України у 1998 році та підтриманий Віталієм і Володимиром Кличками. З моменту створення Klitschko Foundation у 2003 році, турнір набув статусу проекту і з тих пір проводиться під егідою Фонду.

У 2018 проєкт було завершено.

Фінансування проєкту 

Здійснювалось за рахунок коштів Klitschko Foundation та за підтримки партнерів.

Контакти 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

Онлайн-трансляція

переглянути
 • 1923 спортсменів
  взяли участь
 • 33 країни світу
  представлено
 • 750 боксерів
  отримали призи

Як це було у 2017 році

переглянути

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

KLITSCHKO TOURNAMENT

Міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

 • 1923 спортсменів взяли участь
 • 33 країни світу представлено
 • 750 боксерів отримали призи
Детальніше про проект