Звітуємо про 2020!

У 2020 рік ми йшли з чіткими планами та цілями. Як і наш К-мен, з високо піднятими руками, ми натхненно готувались до наших проєктів, докладали максимум зусиль та наполегливості, але згодом все змінилось через COVID-19. 

Попри це, долаючи усі виклики 2020 року, ми не втратили наших орієнтирів на шляху досягнення нашої місії. Ми продовжили поширювати наші цінності в суспільстві, втілювати у проєктах Цілі сталого розвитку, знаходити однодумців та партнерів, реалізовувати соціально важливі проєкти та боротись за мрії кожного учасника та учасниці. 

Зрештою, підсумовуючи усе, що трапилось в житті фонду, його команди та великої спільноти, ми пишаємось тим, яким був для нас 2020. Ми дякуємо усім тим, хто творив зміни разом з нами, хто допомагав втілювати проєкти, хто ставав учасниками наших ініціатив, і хто разом з нами боровся за мрії!

Ми цінуємо вашу довіру та підтримку! 

Про цей мінливий, сповнений викликів та можливостей, рік ми розповіли у нашому річному звіті за 2020 рік.

У звіті ми написали про все: нашу сміливу команду, ініціативних волонтерів, видозмінені проєкти, нові ініціативи, ефективні партнерства, вражаючі історії учасників, спільні перемоги і шлях фонду через усі виклики 2020 року. 

Також, важливою частиною нашої роботи є проходження зовнішнього незалежного аудиту, бо прозорість та підзвітність є не лише вагомими складовими в реалізації ініціатив, але й в інвестуванні фінансів в наші проєкти. 

З 2014 року ми проходимо аудит за міжнародними стандартами IFRS. На початку 2021 року фонд успішно пройшов аудит за 2020 рік від компанії «ЕY». 

Попереду у нас 2021 рік ще більш змінотворчий для фонду! Ми з командою віримо, він принесе ще більше позитивних ініціатив для суспільства.