Звітність Klitschko Foundation за 2019 рік

Klitschko Foundation існує вже 17 років. Незважаючи на події, які відбуваються в країні, як змінюється команда фонду, втілюються нові проєкти цінності та принципи фонду залишаються завжди на першому місці. 

З метою забезпечення сталого розвитку нашого українського суспільства і людства в цілому, ми активно впроваджуємо добре врядування в нашій діяльності, Воно має 8 основних характеристик, якими ми керуємось у процесі прийняття і втілення рішень: орієнтація на консенсус, участь, верховенство права, результативність та ефективність, рівноправність та інклюзивність, чуйність, прозорість, підзвітність.

Klitschko Foundation як організація спрямована на постійний розвиток та вдосконалення і приділяє значну увагу звітуванню. З 2014 року ми проходимо аудит за міжнародними стандартами IFRS. Протягом лютого-березня 2020 року фонд успішно пройшов аудит за 2019 рік від компанії «ЕY».

Чому це важливо для нас?

По-перше, річний звіт презентує підсумки щорічної діяльності і символізує інституційний розвиток, а також інституційну память організації, як для команди, так і для суспільства в цілому. Процес підготовки звіту дає можливість добре проаналізувати свою діяльність: переглянути свою формулу успіху і свої показники ефективності, зробити роботу над помилками і сформулювати зміни на наступний проєктний період. Усі ці кроки допомогають нам, як команді, наближуватись до втілення місії фонду.

По-друге, аудована фінансова звітність є показниками чесності організації,  оскільки аналіз проводить третя сторона, яка є незацікавленою та незаангажованою по відношенню до організації, що проходить аудит. Незалежний аудит і наявність річного звіту допомагають підвищувати рівень довіри суспісльства до діяльності організації, оскільки кожен може перевірити куди були спрямовані його благодійні внески і що на них реалізувала організація.

По-третє, з донорами треба спілкуватися їх мовою. Через річний звіт і аудит фонду донори хочуть побачити експертизу в обраних сферах діяльності, а також вміння організації діяти системно та стало, як по відношенню до своїх бенефіціарів, з якими взаємодіє, так і до фінансів, які організація інвестує в розвиток суспільства. Наприклад, більшість донорів не розглядають грантову заявку без наявності цих документів.

Ознайомитись зі звітом та результатами аудиту Klitschko Foundation за 2019 рік можна у вкладці «Фінанси та аудит».