Знайомимо зі стажерками комунікаційного відділу Klitschko Foundation!

Стажування в Klitschko Foundation дає студентам практичний професійний досвід, якого не вистачає у формальній освіті. Раніше у фонді був окремий проєкт «Стажування» і за цей час ми провели 11 наборів студентів. Зараз же проєкт довелось призупинити у такому форматі, яким він був раніше, але студенти і далі мають можливість здобувати свій перший досвід у фонді - через стажування у комунікаційному відділі в межах проєкту «KF-Hub». Тепер кожна стажерка відповідатиме за конкретну ділянку роботи: ведення сторінок фонду в соцмережах, адміністрування сайту або роботу з медіа. У межах цих напрямів вони будуть розвивати навички письма, дизайну, перекладу текстів і комунікації з учасниками проєктів, ЗМІ, стейкхолдерами тощо.

Протягом лютого ми проводили відбір. Кандидати та кандидатки мали можливість пройти усі етапи працевлаштування: від подачі анкети до відеоінтерв’ю. Найкращих кандидатів ми обрали, комплексно оцінюючи креативність в ситуаційних завданнях,  анкету, відповіді на інтерв’ю і мотивацію. Як результат, з початку березня п’ять стажерок доєдналися до комунікаційного відділу Klitschko Foundation. Дівчата поділились цілями на стажування та першими враженнями.

Софія Тарасюк, асистентка з комунікацій Klitschko Foundation, ділиться:

«Ще рік тому ми відбирали у фонд на стажування молодь із Києва, а вже цьогоріч онлайн-формат дозволив нам отримати анкети на стажування з усіх куточків України, з Польщі, США і Литви! Сформувати команду стажерів було ще тим викликом! Відбір проводився у два етапи — заповнення анкети та відеоінтерв’ю в групах. Ми намагались зробити вже цей процес чудовим досвідом для тих, хто подав свої акнети. Зрештою, обрали 5 стажерок — дівчат, які продемонструвати найбільшу мотивацію в стажуванні, зацікавленість роботою фонду та можливість присвятити 3 місяці роботі в команді Klitschko Foundation. Чому саме 5? Бо це оптимальне число стажерів, для яких ми можемо організувати ефективне стажування в онлайн-форматі. Вірю, що нашій команді вдасться поділитися нашим досвідом та разом реалізувати круті ідеї!»

Робота в Klitschko Foundation — для ініціативних. Щоб отримати максимум від стажування, стажерки мають сміливо пропонувати власні ідеї, ставити багато запитань та працювати над собою і своїми навичками. Ми впевнені, що саме таких стажерок і знайшли. Час знайомитися!

Анастасія Сенелюк: «Я родом із Вінничини. Навчаюсь на спеціальності «Міжнародні комунікації» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, тож стажування — це чудовий шанс отримати практику за фахом. Хочу більше дізнатися про роботу в цій сфері, навчитися нового і завести цікаві знайомства. Зараз найкращий час, щоб бути активною і здобувати навички для успішного майбутнього, тому найголовніша ціль для мене — отримати корисний досвід».

Анастасія Шапоренко: «Я родом з Луганщини, але зараз живу у Києві. Закінчую 4-й курс Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Журналістикою займаюся ще з 9-го класу, у 18 років стала членкинею Національної спілки журналістів України. Окрім написання текстів, цікавлюся фотографією, малюванням, люблю спорт і подорожі. Упродовж стажування в Klitschko Foundation планую зробити цікаві матеріали в різних жанрах: від інтерв’ю до репортажів. Головне — за допомогою слова наблизити фонд до поставлених цілей».

Віра Кондратюк: «Я виросла на Волині, у місті Ковелі. Зараз живу в Литві і вже чотири роки вивчаю комунікації в LCC International University. Люблю писати тексти і фотографувати, цікавлюся темами фемінізму та сталого розвитку. Ціль на стажування — зрозуміти свої сильні і слабкі сторони в сфері комунікацій, працюючи задля здійснення мрій інших. Тому хочу закінчити стажування з чітким планом професійного розвитку і новими мріями для себе».

Соломія Яременко: «Я з Обухова, що на Київщині. Навчаюся в НаУКМА на праві. Люблю прокидатися о 6 ранку, запивати м‘ятні карамельки чаєм, мандрувати. Ще я цікавлюся історією, політикою і правовими процесами. Ціль на стажування — хочу відчути складність стажування, поборотися з викликами у сфері комунікацій і побачити систему роботи Klitschko Foundation зсередини».

Юлія Котвицька: «Привіт! Мене звати Юля, родом я з Чернівців, але вже давно проживаю в Києві. Навчаюся на другому курсі в НаУКМА, спеціальність «Міжнародні відносини». Цікавлюся всім на світі, але особливими для мене є музика, книги, театр і кінематограф — творчі сфери, у яких люди діляться своїм поглядами, почуттями і талантами. Ціль на стажування — реалізовувати свій потенціал. Приємно усвідомлювати, що можна розвиватися і робити благородні справи водночас. Я не люблю мати чіткі очікування, але переконана, що за дванадцять тижнів точно зрозумію, чи досягла мети».

Стажерки також розповідають, що їх мотивувало пройти відбір саме до Klitschko Foundation. Дівчата поділяють цінності Klitschko Foundation: одні через минулий досвід у проєктах фонду, інші — бажання втілювати мрії. Ось що вони кажуть:

Соломія Яременко: «Стажування у фонді — це такий собі камбек. Я вперше познайомилася з фондом у 2019-му. Тоді я боролася за свої підліткові мрії, вчилася працювати в команді і вірити, що я маю голос. Усе завдяки «Школі успіху». Klitschko Foundation став першим трампліном на шляху до теперішньої мене. Якби не «ми віримо в тебе» у 2019-му, хто-зна, чи потрапила б я до наступних ініціатив».

Анастасія Шапоренко: «Klitschko Foundation — це шанс стати кращою, бо тут працює команда чарівників, які втілюють мрії молоді. Створювати дива тут і зараз — найкраще, що може зробити для світу людина».

Стажерки вже зустрілися з комунікаційною командою і отримали перші задачі.

Юлія Котвицька: «Зустріч із командою вгамувала моє хвилювання щодо подальших трьох місяців. Я зрозуміла, що працюватиму з розумними, привітними, амбітними та креативними людьми. Впевнена, що ми швидко зловимо одну хвилю та спільними зусиллями сприятимемо розвитку діяльності Klitschko Foundation».

Марія Паливода, асистентка з комунікацій, поділилась своїм враженням: «Перша зустріч зі стажерками була дуже атмосферною. Ми з дівчатами познайомились, знайшли багато спільних захоплень, поговорили про фонд і його 17-річну історію, розповіли про формат стажування, перші задачі. На спільній зустрічі я ще раз переконалась, що ми зробили правильний вибір — у нас спільні цінності, ми усі прагнемо вдосконалювати свої навички, здобувати досвід та боротись за мрії. Я вірю, що і для команди фонду, і для стажерок це будуть чудові 3 місяці спільної цікавої роботи».

Ми впевнені, що три місяці з Klitschko Foundation стануть успішним стартом яскравої кар’єри кожної зі стажерок. Про наші подальші спільні успіхи слідкуйте на сторінках фонду у соціальних мережах — Facebook та Instagram!