«Zero Waste School» отримав нагороду – 2020 Energy Globe Award!

Проєкт «Zero Waste School» отримав важливу нагороду – 2020 Energy Globe Award за найкращий національний проєкт в Україні!

Ця нагорода вважається однією з найпрестижніших екологічних нагород. Протягом більш ніж 20 років нагородами Energy Globe Award відзначаються найбільш інноваційні та унікальні рішення зі сталого розвитку в світі та найкращі національні і міжнародні проєкти, що стосуються екологічних проблем. 

На конкурс цьогоріч подали свої ініціативи 187 країн – серед українських проєктів ми стали переможцями. Проєкт «Zero Waste School» був нагороджений за інновації в освітніх процесах та як через проєкт до змін залучаються громади з усієї країни.

Ця нагорода є надзвичайно важливою для нас, бо свідчить про те, що наш проєкт є цінним для розвитку суспільства, а це у свою чергу мотивує працювати над проєктом і надалі, а також вдосконалювати його. 

Серед інших успіхів проєкту є те, що програму проєкту визнало МОН. Тепер кожен навчальний заклад в Україні має доступ до навчальна програми з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму «Еко-стиль: поводження з відходами» і може доєднатись до вивчення концепції «zero waste».  

У межах проєкту «Zero Waste School» ми створили спецурок з екології. Урок транслювали на восьми українських телеканалах та на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. 

Також ми запустили онлайн-курс «Екоакадемія» і на даний момент більше 9 000 учасників пройшли курс, склали іспит і отримали сертифікат. 

На цих досягненнях не зупиняємось, а тому продовжуємо працювати над проєктом далі!