Завершився перший тренінг Democracy Hub — «Youth Leadership»!

Насичений тиждень лекцій позаду, і ми вже підбиваємо підсумки тренінгу «Youth Leadership». 34 учасники, 7 днів і незліченна кількість майбутніх змін на краще.

Дні тренінгу минули надзвичайно швидко, бо заняття проходили продуктивно та цікаво!

За  цей тиждень учасники:

дізнались про демократію та її тонкощі, лідерство та владу, світовий розвиток та перспективи;

- ознайомились зі стратегіями використання емоцій, визначили свої емоційні тригери і реакції на них;

- обговорили історію демократії, зробили висновки щодо її розвитку в Україні;

- зрозуміли, який вплив можуть мати лідери на місцеві громади, побачили приклади реальних ефективних проєктів; 

- поспілкувались про економічний прорив та роль реформ у його досягненні; 

- усвідомили значення сталого розвитку лідерства. 

Роман, учасник тренінгу: «Особисто мене проєкт вразив cвоєю багатогранністю. Він готує майбутніх лідерів з усіх боків: розвиває як і емоційний інтелект, так і вчить створювати власні суспільно важливі проєкти. А спікери були справжніми експертами, з якими було дуже цікаво поспілкуватись. Для мене Democracy Hub став першим проєктом такого рівня в якому я брав участь, тому рекомендую його кожному, хто зацікавлений у цих сферах відповідально лідерства».

Оксана Дядюра, асистентка проєкту, також ділиться враженнями: «Цей тренінг не завершився б такими гарними враженнями, якби не учасники активні, вмотивовані пізнавати такі важливі теми демократичних цінностей та лідерства. Їхнє бажання до знань та відстоювання своєї думки, обговорення важливих питань вражають. Саме такими є сучасні молоді лідери спраглі до навчання, відкритті до дискусії та готові діяти. Я впевнена, що цей проєкт допоможе їм стати на крок ближчими до їхніх цілей, а девіз «Борись за свої мрії!» супроводжуватиме їх усе життя».

Ми раді, що для учасників тренінг став кроком до активного громадянства і тепер вони мають ще більшу мотивацію творити зміни й боротись за свою мрію. Досвід цього проєкту та ком’юніті однодумців точно стануть їм у пригоді!

А ми продовжуємо реалізовувати проєкт далі! Вже зовсім скоро старт тренінгу «Debate & Public Speaking»!

Нагадуємо, що проєкт реалізовується у партнерстві з Crossing Borders за фінансування CISU.