Завершився освітній проєкт «‎Школа успіху»!

Останній місяць був неймовірно насиченим для учасників цьогорічної «‎Школи успіху». За цей період вони дізналися величезну кількість інформації, виконали стільки ж завдань і тепер готові презентувати власні проєкти!

Учасники вивчали соціальне підприємництво, проєктний менеджмент, принципи комунікацій в проєктах, селф-менеджмент, основи роботи з технологіями, а також розбирали та розвивали критичне та креативне мислення. За місяць вони здобули ґрунтовні знання та корисну практику з кожної теми. Тепер вони знають, як розпочати стартап, створити команду однодумців, генерувати якісний контент, взаємодіяти із технологіями та убезпечити себе в мережі.

Але наші учасники можуть не просто похвалитися набутими знаннями та досвідом, а діяти. Знання та навички їм потрібні для того, щоб самостійно заснувати власні локальні проєкти. Це основна мета проєкту «‎Школа успіху». Тільки уявіть: абсолютно кожен із учасників цьогорічної «‎Школи успіху» створить власний змінотворчий проєкт!  Скільки змін очікує на різні куточки України! Кожен із проєктів матиме різне спрямування, але кінцева мета одна - боротися за свою мрію вдосконалювати суспільство вже зараз.

«Цьогорічна «Школа успіху» однозначно не така, як попередні. І навіть не тому, що вперше проведена в діджитал-форматі, а тому, що щороку на проєкт приходять нові унікальні Особистості. Вони обов'язково приносять проєкту щось нове, чим забезпечують його невпинний розвиток. Так було і цьогоріч. Пишаюся всіма учасниками - вони сумлінно виконували завдання і гуртувалися для вирішення проблем. Для мене кожен новий проєкт це можливість так само вдосконалюватись і розвиватись, як це роблять учасники. Випускники цього року зробили неможливе і стали новою версією себе. З кожним роком вони більш креативно підходять до вирішення будь-яких поставлених завдань, тому для мене цей рік став особливим і незабутнім. Дякую всім учасникам за новий ковток мотивації та спектру розвитку!» коментує менеджер проєкту Ігор Єфименко.

Проєкт проходить у діджитал-просторі Impactum, який ми створили з партнером компанією Winner для всіх, хто хоче розвиватися: особисто, локально і глобально.

Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах і на сторінці сайту Klitschko Foundation, щоб дізнатися більше про інші проєкти Фонду.

Більше про інші можливості і проєкти фонду шукайте в розділі «Проєкти».