Завершився міжнародний освітній проєкт «‎Challenge Academy»!

Спільно з DFB-Stiftung Egidius Braun ми зібрали 30 підлітків з України та Німеччини на 6-денний онлайн-інтенсив за методом Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge»

«‎Challenge Academy» це освітній проєкт, покликаний допомогти підліткам усвідомити свій потенціал для суспільства й навчитися застосовувати його заради суспільного блага. 

Місія проєкту через міжкультурний обмін навчити підлітків бути соціально активними, раціонально сприймати світ і ставати змінотворцями у локальних громадах. Учасники навчаються один у одного, будують міжособистісні відносини та ініціюють власні проєкти, щоб вдосконалювати суспільство.

Хоча «‎Challenge Academy»  вперше реалізувався онлайн, це не завадило міжнародному об’єднанню дітей. Вони активно спілкувалися, ділилися досвідом, розширювали світогляд один одного і тим самим зміцнили зв’язки між ними та їхніми країнами. 

Програма проєкту унікальна та побудована за методом Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge», який впроваджується завдяки Klitschko Ventures та the Competence Center for Intrapreneurship університету Санкт-Галлена. Ось більш детальний розгляд складових методу:

F  — Focus фокусування, яке полягає в поєднання персонального та колективного бачення;

A Agility спритність, що означає ініціативність та планування наших дій;

C Coordination координація, яка полягає в пошуку синергії з оточенням; 

E Endurance витривалість, що полягає в довготривалому введенні позитивних дій.

На проєкті «Challenge Academy» кожного дня вивчався один із блоків методу «F.A.C.E. the Challenge». Чотири складові методу розглядаються на трьох рівнях: особистому, груповому, та глобальному. Завдяки такій структурі інтенсиву учасники розвивалися поступово та всебічно, при цьому отрималт надкорисні знання.

Як результат проходження проєкту, у вересні кожен із учасників створить власний локальний проєкт. Спрямування обирають самі учасники, але кінцева мета одна - вдосконалення своєї громади. Ініціативним та активним підліткам не доведеться чекати дорослішання, аби мати змогу й ресурси творити зміни - вони почнуть робити це вже цієї осені!

Більше про проєкт «Challenge Academy» можна дізнатись за посиланням: https://www.klitschkofoundation.org/projects/education/challenge-academy/