Запрошуємо підлітків до участі в онлайн-проєкті «Обрії майбутнього 8.0»!

«Обрії майбутнього» – філософський семінар для підлітків, який допоможе учасникам/цям розвинути навички критичного та креативного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях. Семінар проводять Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.

Ми запускаємо восьмий проєкт «Обрії майбутнього», який відбудеться 26-30 жовтня в онлайн-форматі!

Як відбудеться проєкт цієї осені? 

Крок №1: Заповнення анкети. Подати анкету можуть хлопці та дівчата з усіх регіонів України, які навчаються в 10 класі. Важливо заповнити анкету на всі 100%!

Крок №2: Отримання листа про підтвердження участі. 

Крок №3: Підготовка до проєкту. Учасники заздалегідь отримають збірку матеріалів для попереднього ознайомлення з темами через класичні філософські тексти та біографії лідерів.

Крок №4: Знайомство з учасниками та командою організаторів у чаті. 

Крок №5: Старт проєкту. Обговорення в Zoom разом з командою та організаторами. 

Крок №6: Завершення «Обріїв майбутнього». Отримання сертифікату. 

Крок №7: Підготовка до локального проєкту. Кожен учасник та учаcниця має релізувати власний проєкт «Обрії майбутнього». Протягом процесу підготовки учасників завжди супроводжуватиме наша команда. 

Крок №8: Підбивання підсумків. 

Більше про те, що чекає на учасників «Обрії майбутнього» є на нашому сайті в розділі «Проєкти».

У разі виникнення питань звертайтеся до менеджера проєкту «Обрії майбутнього» Ігоря Єфименка за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).