З Новим роком!

Завершується 2019 рік, а це означає, що пора підвести підсумки!

Цього року ми стали ще ближчими до втілення нашої місії розвивати лідерів і лідерок у всіх містах та селах України! Ділимось нашими успіхами з вами:

  • - Klitschko Foundation увійшов у рейтинг Українського форуму благодійників в категорії “Витрати у сфері спорту та фізичної культури».
  • - Фонд став фіналістом у трьох номінаціях Partnership for Sustainability Award за підтримку Цілей Сталого Розвитку. 
  • - Тепер ми у топ-5 найвпізнаваніших фондів України за дослідженням про благодійність в Україні від Zagoriy Foundation.  
  • - Здобули перемогу у конкурсі публічних звітів про діяльність  організацій громадянського суспільства від творчого центру ТЦК.  
  • - Через програму EVS цей рік з нами в команді провів Джордж Флетчер, волонтер із Великобританії.

Ми реалізували новий міжнародний проєкт «Challenge Аcademy». 21 підліток з України та стільки ж з Німеччини отримали можливість вивчати методику Володимира Кличка «F.A.C.E. the Challenge» у м.Маленте, Німеччина. Восени учасники провели локальні проєкти і поділилися з однолітками знаннями. 

Спортивний проєкт «Посилка успіху» змінив свій формат. Ми провели для вчителів фізкультури тренінги про методики викладання, психологію підлітків, мотивацію, а вони організували змагання для учнів та отримали спортивний інвентар для шкіл.

Zero Waste School  цьогоріч залучив учнів, вчителів та директорів. Ми розповіли  представникам шкіл як бути екосвідомими, а вони поширили це у своїх регіонах. І разом їм вдалось встановити баки для сміття та зібрали 303,1 тонни вторинної сировини по всій Україні.   

2019 для проєкту «Обрії майбутнього» став другим роком нашої співпраці з The Aspen Institute Kyiv. Ми знову зібрали підлітків для участі у філософському семінарі, бо виявляється, філософія це — те, що цікавить їх! Також учасники об’єднали тих, хто цікавиться цією наукою у своїх регіонах та організували для них свої проєкти.

«Школа успіху» увійшла в книгу рекордів фонду. 100 випускників реалізували 100 локальних проєктів. Ми пишаємось випускниками, бо бачимо, що наші зусилля через них передались підліткам з містечок та селищ з усієї України.

Проєкт «Стажування» відсвяткував ювілей! Цієї осені команда фонду провели 10 стажування.  Ми раді, що цей рік 34 стажери були разом з нами, ставали менторами проєктів та надихали!

Разом з командою фонду Джордж Флетчер запустив ще один пілотний проєкт «Voice in Action». 18 учасників разом із волонтером практикували мовні навички в англійській, навчились писати мотиваційні листи та створювати резюме.

Разом з командою стажерів директорка фонду Аліна Носенко запустили пілотний проєкт про прозорість та підзвітність громадських та благодійних організацій «ProCharity» для представників громадських організацій з ОТГ. Локальні громади теж потребують знань, мотивації та змін і ми сподіваємось, що у 2020 вони лише вдосконалюватимуть свою діяльність, а ми підтримуватимемо їх.

Ці досягнення наші спільні перемоги! Ми цінуємо вашу підтримку та дякуємо кожному, хто був з нами. Бажаємо, щоб новий рік був щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, приніс із собою смак нових перемог та енергію для досягнення нових! Ми віримо, що у новому році ми зможемо прийняти усі виклики та зробити новий крок у боротьбі за свої мрії. Тож, fight for your dream!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!