Волонтерство у Klitschko Foundation

Участь у волонтерському русі – важлива частина роботи фонду. Для нас волонтерство це не про безкоштовну допомогу. Насправді це про обмін досвідом, нові знання, розширення кругозору і горизонту власних можливостей.

У Klitschko Foundation волонтери є людьми, які живуть тими ж ідеями, що і команда фонду, горять бажанням внести свою частинку в розвиток проєктів і вірять в те, що, стаючи волонтерами, вони впливають на світ.

Цьогоріч до волонтерської спільноти фонду приєднались 4 волонтери, які протягом червня-липня виконували найрізноманітніші завдання, креативили і втілювали свої ідеї.

«Ще рік тому я сама була волонтеркою фонду, а зараз я вже співпрацюю з іншим поколінням волонтерів. Цікаво, що цьогоріч, як і всі проєкти фонду, волонтерство відбувалось онлайн і, насправді, це дало змогу об’єднати в одну волонтерську команду молодь з різних куточків України – від Львова до Харкова. Мені доводилось волонтерити в різних організаціях та на різних подіях, але я з впевненістю можу сказати, що волонтери Klitschko Foundation особливі і значно відрізняються від інших. Так, між собою вони всі різні – хтось має досвід у волонтерстві, хтось ні, у кожного свої захоплення, цілі в житті – але оця їхня здатність швидко об’єднатись заради певної мети для того, щоб виконати якусь важливу задачу чи запропонувати власні ідеї, просто вражає і викликає повагу. Такі люди нічого не чекають у відповідь на свою допомогу, бо знають, що отримують більш цінні речі для себе – мотивацію, досвід, друзів, можливості і, зрештою, стають прикладом для інших», – каже Софія Тарасюк, асистентка з комунікацій.

Наші волонтери розповіли, чим волонтерство цінне для них.