Володимир Кличко відкрив 200-й спортивний майданчик

22 травня у м.Славутич урочисто відкрили новий спортивний майданчик. Місцеву громаду приїхав привітати Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation. Школа №1 стала переможницею конкурсу “Клич друзів - граймо разом”. За 13 років проекту Фонд встановив 201 майданчик на подвір’ях шкіл по усій Україні.

Відкриття майданчика відбулосяу форматі веселої спартакіади з урочистостями, змаганнями, конкурсами, подарунками. Таке відкриття стало яскравим і незабутнім святом для дітлахів та місцевих жителів. Захід допоміг їм згуртуватися, додав мотивації для участі у нових проектах і посилив співпрацю громади намайбутнє.

«Переможець разом з нагородами отримує велику відповідальність і довіру від суспільства.  Ви перемогли, а значить тепер ви стали лідерами і показуєте приклад іншим школам. Спорт вас об’єднав. Саме спорт колись дав мені найближчих друзів, навчив грати за правилами і допоміг розвиватися у новій кар’єрі – у бізнесі. Сподіваємося, ця перемога відкриє і для вас нові горизонти»,сказав Володимир Кличко, засновник благодійної організації Klitschko Foundation.

Участь у конкурсі від шкіл ініціювали вчителі, батьки і самі діти. Критеріями, за якими визначали переможців, були: кількість людей, які підтримали школу, переконливість та обґрунтування претендентами необхідності спортивного обладнання саме для цієї школи, прагнення громади вести здоровий та активний спосіб життя і готовність адміністрації школи та місцевого населення брати на себе відповідальність за стан школи та пришкільної території.Велику роль відіграла активність людей у соціальних мережах, які своїми публікаціями закликали друзів проголосувати за школу.

«Щороку наші учні перемагають на місцевій спартакіаді в усіх видах спорту. Великі досягнення наших учнів мотивують не зупинятися. Ми хочеморозвивати не лише фізичні здібності дітей, а й здоровий спосіб життя.Дізнавшись про проект, ми зібралися колективом і обговорили, що потрібно залучати батьків та дітей.Провели батьківські збори, на яких я особисто переконувала, що на державу розраховувати не варто, а треба брати у власні руки своє майбутнє. Якщо ми не будемо разом об’єднуватися, то нічого в нас не вийде, тому батьки дуже позитивно відреагували,почали голосувати. Ми дійсно велика сім’яшкільна громада. Не можу передати наші емоції, коли дізналися про перемогу»розповіла Тетяна Яковенко, директор школи №1 м.Славутича.

Проект “Клич друзів - граймо разом” заснований благодійною організацією KlitschkoFoundationу 2005 році і реалізується вже 13 років поспіль. Учасниками проекту є загальноосвітні школи України.Цьогоріч на встановлення спортивних майданчиків на онлайн-портал Фонду my.klitschkofoundation.org надійшло 6973 заявок з усіх регіонів України. У 2018 році Klitschko Foundation визначив 10 шкіл-переможниць проекту. Кількість спортивних майданчиків, які вже встановлено на подвір’ях шкіл, сягла 201. Усі вони відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Ціна одного такого майданчика – 120 870 грн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику, який об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя

  • 201 майданчик встановлено
  • 145 міст та сіл взяли участь
  • 15 505 заявок на участь у проекті
Детальніше про проект