Володимир Кличко та Леон Льовентраут планують мистецьку співпрацю, щоб підтримати дітей та молодь через проекти Klitschko Foundation

Володимир Кличко та Леон Льовертраут творитимуть разом. Художник та борець з викликами планують створити мистецьку роботу.

Володимир Кличко та Леон Льовентраут розказали, що збираються створити спільний витвір мистецтва на вернісажі Льовентраута у м.Ібіца. Володимир Кличко - світовий чемпіон з боксу у важкій вазі, якому найдовше вдалось утримати цей титул в історії. А всесвітньо відомий митець Леон Льовентраут виставляв свої роботи у галереях та музеях по всьому світу. Зараз ці особистості стануть спів-митцями.

Фактори успіху

Не дивлячись на те, що на перший погляд вони можуть здатися неймовірно різними, їх об’єднують віра у себе, власні можливості, у своїх союзників, любов до своїх цілей. Обидва також переконані, що підтримка, яку вони отримали від сім’ї, наставників ще з дитинства мали основний вплив на успіх, який мають сьогодні. Наразі вони прагнуть поширювати свої знання та створювати щось нове, спираючись на вже здобутий досвід. Інші люди також зможуть долучитись до твору, придбавши картину на аукціоні та таким чином підтримають проекти Klitschko Foundation.

Подолання викликів та навчання протягом усього життя

“Мені подобаються кольорові, інтенсивні та могутні роботи Леона. Не дивлячись на його юний вік, він досвідчений митець, від якого я можу дізнатись про малювання пензлями та креативні техніки. У свою чергу, я хочу показати Леону, як проблеми перетворити на виклики і чому я люблю це робити”, сказав Володимир Кличко. “Мені цікаво, які складнощі можуть виникнути, коли ми разом малюватимемо цей витвір мистецтва - для Леона і для мене”.

Проте для борця із викликами та інноватора Володимира Кличка важливим також є інше питання: “Навчання впродовж життя завжди підштовхує мене до розвитку. Мені дуже цікаво, чого я зможу навчитись від Леона. Я з захопленням чекаю можливості дізнатись про його світ та побудувати разом команду “Льовентраут-Кличко”. Я чекаю на творчий процес і, звичайно ж, на результат. 

Творчий процес

Митець Леон Льовентраут також очікує на спільний проект: “Коли Володимир запропонував працювати разом, моя інтуїція постійно повторювала “так”. Під час спілкування я зрозумів, що ми не настільки різні. Ми просто обираємо різні шляхи для вираження творчості.”, говорить художник. “Запросити Володимира у свій світ - для мене щось особливе: наш проект не про мою інтерпретацію цієї теми, а про пошук спільного мистецького шляху до нашої роботи. У процесі можуть зустрітися один, ба навіть більше викликів.

“Віддавати”: більше, ніж просто благодійність

Результат творчого процесу буде представлений на аукціоні на користь Klitschko Foundation. Заснована Володимиром та його братом Віталієм у 2003 році організація перетворилась на мультинаціональну, яка надає можливості для дітей та молоді. Більше 1,2 мільйонів молодих людей отримали підтримку та можливості завдяки фонду. В основі проекту лежить принцип “Віддавати”. Володимир Кличко хоче, щоб якнайбільше людей отримали користь від його філософії “Управління викликами” та похідного від неї методу F.A.C.E., розробленого разом із командою Klitschko Ventures. Метод “F.A.C.E. the Challenge” підтримує розвиток людського потенціалу та дозволяє зрозуміти, куди спрямовувати енергію.