Володимир Кличко та Еліна Світоліна на «Школі успіху»

Протягом 9 років на "Школі успіху" від Klitschko Foundation учасники-підлітки зустрічаються з людьми, які готові поділитись своїми історіями успіху. Володимир Кличко щороку проводить лекції для учасників. Цьогоріч до хлопців завітала і Еліна Світоліна - перша ракетка України, кращим результатом якої була третя позиція у професійному світовому рейтингу WTA.

Учасники надихнулись на власні звершення. А знання і навички, які отримують на проекті під час лекцій та тренінгів, лише допоможуть їм у цьому. Так випускники стають готовими змінювати власне життя та життя громади у своїх містах.

Еліна Світоліна розповіла учасникам про свою спортивну кар‘єру та поділилась важливими факторами свого успіху.

Еліна говорить: «Я дуже рада бути серед молодих та талановитих українців нового покоління, які прагнуть змінювати власне життя на краще і потребують нових знань та вмінь на своєму життєвому шляху. Сьогодні я тут, щоб поділитися досвідом та довести власним прикладом, чому наполеглива праця і самодисципліна є справжньою цінністю, і чому варто щодня викладатися на всі 100%».

«Я пишаюсь їхнім бажанням змінювати своє життя та життя людей у власному місті. Розумію, що для цього їм потрібна порція натхнення, тому завжди готовий порадити якнайшвидше перетворити мрію на план і працювати над ним. Мій метод «F.A.C.E. the Challengeґ» саме допоможе їм знайти і сформулювати мету, побудувати стратегію, розібратись, хто їхні союзники і як вони допоможуть. Я бачу їхній потенціал, тож якщо розвиватимуться - очікую від них надзвичайних досягнень.»,- говорить Володимир Кличко.

«Школа успіху» - це освітній проект для хлопців та дівчат віком 14-15 років. Протягом 10 днів учасники вчаться ефективно працювати в команді, планувати власний проект та отримують можливість обговорити свої ідеї з видатними українськими бізнесменами та відомими особистостями. Мета «Школи успіху» - стимулювати розвиток актуальних у сучасному світі навичок: креативного мислення, лідерських якостей та розумного поводження в інтернеті. Проект допомогає вивільнити потенціал молодих людей та направити їхню енергію на пошуки власної особистості. Потреби хлопців та дівчат у цьому віці різняться, саме тому Фонд організовує для них різні програми навчання та заїзди.

«Школа успіху» для хлопців проходить з 14 по 23 липня. Протягом цих 10 днів вони відвідують офіси українських та міжнародних компаній, театр, а на тренінгах від запрошених спікерів вивчають проектний менеджмент, історію, метод дизайн-мислення, емоційний інтелект та сексуальну освіту. Вони працюють у групах та намагаються створити командний дух, щодня виконуючи вправи й завдання. Кожен ранок вони починають із фізичної активності, оскільки Володимир підтримує єдність мозку та нашого фізичного стану. В кінці проекту учасники повертаються додому та організовують локальні «Школи успіху» для однолітків з їхніх міст та сіл по всій Україні.

Організовує проект Klitschko Foundation - благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проектному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проектів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

  • 10 проєктів вже проведено
  • 1426 дітей взяли участь
  • 313 локальних проєктів проведено
Детальніше про проект