Володимир Кличко озвучив історію молодого боксера

Багато людей ставлять собі запитання: що потрібно для того, щоб стати успішним? Де взяти безвідмовний рецепт досягнення мети? Чим доведеться пожертвувати на шляху до перемоги?

 

Рік тому один з найвідоміших суперважкоатлетів в історії боксу, переможець Олімпійських ігор і багаторічний чемпіон світу серед професіоналів Володимир Кличко завершив свою спортивну кар'єру. Тепер він ділиться знаннями з молодим поколінням, в тому числі через проекти благодійної організації Klitschko Foundation, яку вони з братом Віталієм заснували 15 років тому.

Щоб мотивувати молодих людей займатися спортом і вірити в свою перемогу, Володимир Кличко озвучив реальну історію боксера.

Переможець Klitschko Tournament Дмитро Майдаков розповів про те, як зумів винести безцінні уроки з невдач на початку свого спортивного шляху, аби стати сильнішим, впевненішим і мудрішим у майбутньому:

«Перед боєм завжди є страх. Ти можеш бути дуже хорошим боксером, але також можеш пропустити удар. Тому завжди потрібно тримати себе в руках і не падати духом. На перемогу у тебе є кілька раундів і 10 хвилин. Пам’ятай, за свою мрію потрібно боротися!»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

KLITSCHKO TOURNAMENT

Міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

  • 1923 спортсменів взяли участь
  • 33 країни світу представлено
  • 750 боксерів отримали призи
Детальніше про проект