Володимир Кличко ділиться секретами успіху з учасницями літньої школи

За 10 днів “Школи успіху” дівчата послухали 28 лекцій і майстер-класів. Але на одну подію учасники традиційно чекають чи не найбільше за весь проект. Вчора Володимир Кличко приїхав у дівочу “Школу успіху” – а його приїзд до останнього був для дівчат таємницею.

Щойно з’явився Володимир, школа вибухнула оплесками. Дівчат переповнювали емоції. В голові безліч питань – зараз вони від кумира можуть дізнатися рецепти досягнення успіху в житті та кар’єрі, як правильно ставити мету й ефективно її досягати.

У школі дівчата відчули дух сестринства, тож поцікавилися, яке воно - братерство братів Кличків. І Володимир розповів: "Ви не даремно сказали, що за той час, що тут провели, ви відчуваєте себе партнерками, сестрами. Це говорить багато про що. Що не обов'язково бути братом чи сестрою по крові. Важливо бути родичем у свідомості, у сприйнятті життя, в амбіціях, в мріях, і в методах їх здійснення. Мати союзника або партнера, родича або сестру. Не завжди відбувається так, що сестри і брати по житті йдуть разом. Тому що вони можуть бути різними.

От з Віталієм ми дійсно партнери. Ми доповнюємо один одного. У нього є якості, яких у мене немає, у мене є ті, яких немає у нього. І потрібно сказати, що тут кров дійсно не така вже й важлива. Іноді можна пізнати людину з першої секунди знайомства. Зрозуміти, що ми говоримо однією мовою. Розуміємо один одного. Хоча, буває, що говориш однією мовою, але сприйняття інформації різне. Тому я щасливий, що з братом Віталієм ми не тільки рідні кров'ю і у нас одні батьки, але й ми дійсно говоримо однією мовою. Хоч між нами також час від часу бувають якісь іскорки.

Ми росли разом до 14 років. Потім я вступив в спортивну школу, в інтернат, жив поза сім'єю, багато подорожував. Поруч не було ні брата, ні батьків. І дивовижна річ, що фізична дистанція нас зблизила духовно. Ми не втратили довіри один до одного. У нас є братерська любов. А любити один одного можна і потрібно. Важливо мати порозуміння і спільні амбіції. У нас однакові амбіції. Ми хочемо багато чого досягти. Якщо одні цілі вже здійснені - ми ставимо нові, ми паралельно рухаємося до них. Хоча я, наприклад, - не політик, а Віталій - мер міста. Тим не менше, я цілком підтримую його амбіції змінити Київ за європейськими стандартами. Ми, так би мовити, змальовуємо, копіюємо один одного, наслідуємо один одному. А вам, дівчата, скажу: незважаючи на те, що ви не однієї крові, за 10 днів можна дійсно стати братом і сестрою.”

А наприкінці зустрічі Володимир назвав 5 мантр, якими сам керується в житті:

  1. Перший крок – найважчий. Просто зроби це. В тебе все вийде.
  2. Ми самі будуємо собі стіни.
  3. Я сам – рушійна сила.
  4. Я - повноцінна бойова одиниця.
  5. Поразка – не мій вибір.