Визначено найкращих українських молодих науковців!

Україна дізналася імена переможців національного відбору міжнародної наукових конференцій Falling Walls Lab Kyiv 2016 та Falling Walls Venture Kyiv 2016, чиї проекти зовсім скоро змінюватимуть бізнес та науку. А поки Марина Коршевнюк та Олександр Савсуненко готуються підкорювати Берлін, пропонуємо дізнатися більше про найкращі наукові ідеї цього року.

Переможцем Falling Walls Lab Kyiv 2016 стала Марина Коршевнюк, якій належить ідея революції у вакцинуванні шляхом створення їстівних вакцин. Використовуючи технології генної інженерії, дівчина пропонує виростити нове покоління їстівних рослин, які матимуть вакцину у складі своїх клітин. “Бронзу” і “срібло” серед наукових ідей отримали пропозиція створення стабілізаторів метанового обміну Євгена Шаповала та проект eNature Олексія Голенко, який розробив додаток для мобільного телефону, здатний сканувати та аналізувати стан навколишнього середовища та у структурованій і доступній формі виводити його на екрани наших смартфонів.

 

Серед фіналістів Falling Walls Venture Kyiv 2016 квиток до Берліну отримав Олександр Савсуненко, представник компанії Titanovo, який показав, як зламати стіну спадкової невизначенності. Він презентував унікальний алгоритм, що базується на нейронних зв’язках, законах логіки, генетичних маркерах та сотнях проаналізованих наукових статей, і видає максимум упорядкованої інформації про наші особисті вподобання та генетичні схильності. 2 та 3 місця зайняли представник 2Mike Михайло Литовченко, який запропонував ідею опріснення морської води та автономного продукування електроенергії за рахунок сили хвилерізів та представник компанії Calibra Ukraine Павло Шиманович із пропозицією створення технології, яка дозволить відтворювати звук реалістично та у надвисокій якості у найрізноманітніших середовищах (домашнє аудіо, аудіо в авто тощо).

 

Гості та журі конференції відмітили, що найбільшою популярністю цього року користувалися ідеї, пов’язані із медициною, біологією, генетикою та технологіями, спрямовані на спрощення і поліпшення нашого щоденного життя. Кожен проект, представлений на сцені Falling Walls Lab та Falling Walls Venture  у Києві, був цікавим, унікальним та дійсно здатним змінити наше життя. Однак квитків до Берліну всього два - і тому умови чесної конкуренції змушують молодих українських науковців розвиватися та продукувати ще більше гідних і унікальних ідей. Приєднуйся до них і можливо вже ти за рік повезеш свою ідею до Берліну.

Автор статті: Катерина Геселева, стажер 4.0

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Falling Walls Kyiv

Міжнародна міждисциплінарна конференція для молодих науковців та стартапів. Вони мають можливість представити свої ідеї в науковій, соціальній, виробничій та бізнес сферах усьому світу.

  • 63 заявки на участь
  • 11 експертів оцінювали виступи
  • 30 талантів презентували ідеї
Детальніше про проект