Віталій Кличко розкрив дітям секрети професії мера

17 липня мер Києва та співзасновник благодійного фонду Klitschko Foundation Віталій Кличко провів оглядову екскурсію по Київській міській адміністрації для юнаків – учасників проекту «Школа успіху».

П’ятдесят хлопців з усієї України, які прагнуть стати молодими лідерами, почули від Віталія Кличка секрети успіху у політиці та спорті, дізналися, з якими задачами та труднощами щодня зіштовхується мер, яким чином він їх долає.

«Хочу, щоб ви запам’ятали. Найбільша сила, яка є у нас – це не великі м’язи. Це – сила слова. Вміння переконувати. Звісно, коли декому з депутатів у залі КМДА бракує слів, вони починають штовхатися, демонструвати силу фізичну. Але кияни делегують депутатам повноваження для того, щоб вони діяли силою слова – переконували, доводили, відстоювали. А якщо хтось хоче помірятися силою, я завжди пропоную зустрітися у спортивній залі, взяти рукавички і показати свою міць будь-кому, хоч самому меру, якщо подужає, звісно» - відзначив Віталій Кличко.

 

Також мер Києва закликав хлопців не боятися викликів та труднощів.

«Без викликів життя стає нудним та розміреним. Не бійтеся труднощів. Вони роблять нас сильнішими, піднімають на новий рівень. В житті, в спорті, в роботі. Треба доводити свою позицію, показувати, що ти сильніший. Намагайтесь досягти вершини на тому шляху, який ви вибрали. Це змагання. Кожного дня ви маєте доводити, що ви кращі» - порадив Віталій Кличко.

Після лекції і сесії запитань та відповідей з мером, учасники «Школи успіху» власноруч протестували роботу системи для голосування «Рада». Кличко запропонував їм проголосувати за резолюцію, що «тільки від тебе залежить твій успіх». Рішення прийнято одностайно.

Це лише початок проекту “Школа успіху” і далі на юнаків чекають лекції відомих спікерів «Школи успіху» від Klitschko Foundation, яке вже досягли успіху у різних сферах: бізнесі, освіті, науці, політиці.   

"Чесно кажучи, я дуже чекав цієї зустрічі і очікування виправдались. Лекція була надзвичайно цікава. Сам Віталій Володимирович виявився надзвичайно інтелігентною людиною, розповів багато історій з життя. Такі історії дуже важливі, адже дають тобі приклад, як діяти у власному житті на досвіді інших людей. Ми почули життєві істини, які надихають творити і робити те, про що ми мріємо." - поділився враженнями від лекції учасник "Школи успіху" Назарій Гризоглазов