Випускники Школи Успіху підкорюють нові вершини!

Учасники проекту Фонду Кличко «Школа Успіху» продовжують активно брати участь у різноманітних проектах, розвиваючи в собі дух лідерства та прагнучи змінити світ на краще!

Раніше команда Фонду на своїх сторінках соціальних мереж опублікувала пост про набір студентів до Української Академії Лідерства. Таким чином, про відбір дізналися учасники Школи Успіху, в яких одразу з’явилося бажання потрапити до Академії.

«Ми постійно шукаємо якісь новинки у сфері освіти. І якщо ми розділяємо з якимись проектами спільні цінності та бачення, ми завжди запропонуємо нашим дітям взяти участь у них. Українська Академія Лідерства стала одним з них, оскільки у нас одна мета – сприяти всестороннуьому розвитку української молоді. Адже наші випускники – це теж команда лідерів, у якої є свої цінності і яка вже є особливим брендом!» – вважає Директор Фонду Аліна Носенко. «Саме тому, ми й запропонували їм спробувати себе в Академії, адже вона може стати для них наступною сходинкою у їхньому розвитку.»

На цей раз випускники Школи Успіху випробовували себе і свої сили під час триденного відбору в Українську Академію Лідерства. Подорож Львівською областю була насичена різноманітними квестами, тренінгами, лекціями, адже організатори шукали справжніх лідерів та потенційних студентів Академії.

Тож серед абітурієнтів відбору опинилися й наші випускники, які вже успішно пройшли перший і другий етапи та відправилися у мандрівку у Львів, аби продемонструвати свої сили й на третьому етапі відбору. Минулорічні учасники Школи Успіху залишилися надзвичайно задоволеними від інтенсиву, тож вирішили поділитися з нами своїми емоціями та враженнями.

Марічка Надернюк, активна учасниця проектів Фонду, розповіла, що окрім навчальних та практичних тренінгів, як от картографія чи тімбілдінг, абітурієнтам довелося проявити здатність до адаптації у будь-яких умовах. До прикладу, учасники протягом трьох днів ночували в наметах та мали зовсім обмежену кількість води. Проте наших випускників це не зламало, а навпаки – вони зачаровані цим досвідом та готові боротися за свою мрію!

«Кожен з нас продемонстрував свої вміння роботи в команді та здатність вирішувати суперечливі ситуації. Колорит західної України, багато посмішок та веселих історій лише додали шарму цим трьом дням. А я особисто вже вкотре переконалась у тому, що неважливо звідки ти – Слов’янська, Вінниці чи Івано-Франківська. Кожен із нас є майбутнім цілої країни і саме такі проекти як Українська Академія Лідерства розфарбовують це майбутнє яскравішими барвами», – ділиться враженнями Марічка.

Тигран Согоян розповів, що подорож, організована Академією, допомагає повірити у себе і свої сили та надихає рухатися вперед, аби зробити наш світ кращим: «Мабуть, найбільше мене вразило те, що підлітки так прагнуть змінювати світ. Ми відкрились одне одному ще в перший день і зараз – ми дуже дружня команда. Я дуже сподіваюсь, що більшість з нас знову зустрінеться в Українській Академії Лідерства та мінятиме Україну на краще!».

«Ці три дні в УАЛ для мене були ковтком свіжого повітря!» – розповідає Валерія Єрьоменко, – «Можливо, саме те, що ми ночували в наметах і додало якоїсь чарівної й доброї атмосфери. Я ніколи не могла подумати, що за 3 дні можливо так здружитися, що можна стільки для себе зрозуміти та відкрити стільки всього нового. Я щиро вдячна Академії за ці відчуття й емоції, за цей досвід і нову інформацію!».

Поліну Гриценко інтенсив неабияк надихнув на нові звершення та запалив її бажання розвиватися, йти лише вперед та ніколи ні перед чим не здаватися: «Мої враження від цього проекту? Це буря емоцій, нових відчуттів завдяки тому, що довелося вийти із зони свого комфорту. За кілька днів у нас були взлети й падіння. Навчання в УАЛ стало моєю мрією, а девіз випускників Школи Успіху який? Так! Борись за свою мрію! Я знову переконалась в тому, що головний ворог, котрий не дає тобі йти далі – ти сам. Тож треба не боятися пробувати щось нове, заради розвитку своєї, а згодом й свідомості усієї країни.

Творимо себе – творимо Україну!».

Команда Фонду Кличко приємно вражена досягненнями випускників Школи Успіху. Тож ми бажаємо їм досягнути ще більше перемог та зробити безліч відкриттів!