Вчимось бути екосвідомими онлайн

Ми раді оголосити про початок «Zero Waste School» — проєкту для учнів, вчителів та директорів, покликаного запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.

Цьогоріч у проєкті візьме участь 75 шкіл з усієї України.

Підтримувати та ділитись своїм досвідом з командами будуть 36 менторів, а також три тренери — випускники проєкту минулих років, які допомужть учасникам «Zero Waste School» спланувати власні проєкти та поділяться власним досвідом.

Онлайн-проєкт триватиме протягом 2 місяців: квітня і травня.

Для нас важливо, щоб учасники мали змогу використовувати теорію на практиці, вчились працювати самостійно і в командах, тому проєкт передбачає лекції, групові заняття і домашні завдання. Загалом команди-учасниці матимуть 31 годину освітніх модулів  межах проєкту. 

За цей період вони зможуть отримати знання про проєктний менеджмент, комунікації, дізнаються про можливості отримання грантів та про соціальну відповідальність, навчаться сортувати, поспілкуються з представниками Klitschko Foundation та компанії «Кока-Кола Україна», а також з екологами, спеціалістами з фандрейзингу, екоблогерами, громадськими активістами. Крім цього, на учасників чекає 2 екочеленджі! 

Усе це сприятиме підготовці учасників до реалізації власних проєктів у своїх громадах.

Ми віримо: передаючи досвід та знання учасникам проєкту, разом ми зможемо зробити громади більш екосвідомими!